[Logo www.acvariu.ro]

Acvariu.ro - forum - Cea dintai comunitate a acvaristilor
  [Search] Search   [Recent Topics] Recent Topics   [Hottest Topics] Hottest Topics   [Top Downloads] Top Downloads   [Members] Member Listing   [Groups] acvariu.ro 
[Register] Register / 
[Login] Login 
Messages posted by: opaliu
Forum Index » Profile for opaliu » Messages posted by opaliu
Message
Am renuntat la acvaristica,asa ca vind urmatoarele:
-Incalzitor de apa pt acvarii RS ELECTRICAL de 50w,nou,pret 25ron si unul folosit la pret de 20ron
-incalzitoare de acvarii JENECA de 25w,folosite putin la pret de 20ron/buc.
-incalzitor de acvarii RESUM,DE 25W,putin folosit la pret de 20ron
-pompa de aer BOYU SC-7500(3,5w),iesire de 2*3l/min(are doua iesiri) la pret de 20 ron
-filtru de apa extern WALDBECK (nemtesc),folosit nu foarte mult,volum undeva la2-3litri,cu medii de filtrare in el, putere 6w, debit 400l/h (mediile de filtrare ar trebui spalate),la pret de 50ron
-filtru de apa cascada SENSEN,DE 5W,debit 500l/h,la pret de 50ron(nu mai am pisla de la el si oricum nu facea fata);
-filtru de apa extern BOYU EF-05(cu mediile de filtrare in el),putere 5w,debit de 150l/h la pret de 50ron;
-TETRAMIN FULGI XL 800G LA 50RON
-Pompe de aer cu acumulatori BOYU D-300A,1,2l/min,4 bucati,noi,nefolosite la pret de 60ron/buc (cu atit le-am luat si eu)
-2 pompe de aer pe baterii OCEAN FREE-FIGHTER2 noi la care pot oferi si adaptor pt. baterii de la R6(AA) laR20(D),pret 30ron/buc si adaptorul la 10ron/set;
-pompa de aer BOYU cu baterii D-200,2l/min+adaptor baterii R6(aa) la R20(D),pompa e noua .Pret 30ron pompa si 10ron adaptorul;
-pompa de aer JENECA(MICUTA) de1,5w si 1,6l/min la 15ron;
-Difuzor co2 nou+electrovalva(valva soneloida)noua,speciala pt acvarii+sistem co2 cu sare de lamiie si bicarbonat toate la pret de 100ron
-3 neoane OSRAM FLUORA noi de 30w(pt cresterea plantelor de acvariu) la pret de 30ron/buc(sunt noi) si balast electronic de 40w nou la 20ron si balast electronic de 30w(unul folosit si unul nou) la pret de 15ron/buc.
Cine doreste ceva din produse sa-mi dea mesaj P.M.
Multumesc!
Vind 3 neoane osram floura de 30w la pret de 90ron toate(neoanele sunt noi).Astept contact P.M.
vind electrovalva +difuzor co2 +sistem bicarbonat si sare de lamiie toate la 100ron+pompa aer si pompa aer jkanimals jk-hap4000 la 100ron.astept contact p.m.
Vind sistem co2 cu bicarbonat sodiu+sare de lamiie nou si valva selenoida si difuzor co2 noi la pret de 200ron.Astept contact p.m.
Donez acvariu de 60l +capac si unul de 40l fara capac +1sac produse acvaristica.Astept contact p.m. Multumesc!
Donez moss mai mult.Accept si ceva la schimb daca se poate.Astept contact p.m. Eu stau in Bucurestii Noi.
Donez moss mai mult in 2 -3 zile,dupa il arunc.Astept contact p.m..Daca e ceva la schimb e ok daca nu,e tot ok.Multumesc.
Fratimiu are de donat 2 turturele rizatoare +colivie .Cine le doreste predare personala in Bucurestii noi.Astept p.m. .multumesc
Da-ti un serch si gasiti schema de tratament(250 mg la 40l apa)
Ii tratez cu metranidazol sa vad ce-o fi.Multumesc
Azi am observat in acvariu un vierme de 1,5 cm ,mai subtire ca ata,intii am crezut ca sunt fecale de peste dar dupa am vazut ca se misca prin apa.Ce ar putea fi?E un parazit intestinal?Acvariu are in el molly si am piedut multi pesti din el pt ca dezvoltau un abdomen subtiat.Merci
Donez urgent moss.Astept p.m. Merci
Donez riccia si moss .Cine le doreste trebuie sa vina sa le ia in Bucuretii noi. Asrept contact p.m.Multumesc.
Donez lintita+riccia+moss+pistia stratiotes amestecate.Astept contact P.M.Merci.
Dau la schimb pt.vivipari(fara mollii negri) sau pomaceea ,riccia+pistia stratiotes+lintita+moss.Astept mesaj p.m.Multumesc
Donez plante de suprafata Riccia si Pistia Stratiotes.Astepr contact P.M.
Donez riccia,daca nu il i-a nimeni merge la gunoi.Asetept contact p.m. Stau in sect.1 Buc linga carrfour coloseum.
Donez riccia amestecat cu lintita si o planta zambila de apa unui doritor.Predare la mine acasa sect1 buc. cartier Bucurestii Noi(linga carrefour coloseum).Astept contact p.m. .
s-au dat.merci
Donez riccia 3-4 poturi si poate niste moss.Cine le doreste trebuie sa vina la mine sa le ia.Astept mesaj p.m..Multumesc!
 
Forum Index » Profile for opaliu » Messages posted by opaliu
Go to:   
Powered by JForum 2.3.4 © 2012 JForum Team • Maintained by Andowson.com