[Logo www.acvariu.ro]

Acvariu.ro - forum - Cea dintai comunitate a acvaristilor
  [Search] Search   [Recent Topics] Recent Topics   [Hottest Topics] Hottest Topics   [Top Downloads] Top Downloads   [Members] Member Listing   [Groups] acvariu.ro 
[Register] Register / 
[Login] Login 
Messages posted by: cazanradudaniel
Forum Index » Profile for cazanradudaniel » Messages posted by cazanradudaniel
Message
dan.pavelescu wrote:Spor la vanzare! Te urasc din toata inima, dar nu cu rautate.


Multumesc dl. Dan!
Pozele sunt facute cu telefonul...
Alte poze
Poze
https://youtu.be/25z7k-4cWJY
Folosit 1 an si jumatate pt schimburi de apa 20-40l lunar si autocompletare.
Scoate TDS 4.

Pret 150 lei.
Cool...
Cristi wrote:
CatalinBarbu wrote:
Am niste nebunii in cap, sa fac usile de la sump din sticla sa se vada tot...robineti si fitingaraie albe...tevi rosii...pe model american


Stiu ce zici. Nu mai gasesc poza dar era unul pe reef2reef ce isi facuse partea de sump de zici ca era nava spatiala...tot asa cu tevi rosii,robineti albi,ecrane de controllere,incadrari cu leduri...



Cu ce ai facut pozele? Arata foarte bine!
CatalinBarbu wrote:Cam asa arata bazinul ieri. Poza mai intunecata e facuta cu programul de iluminat a lui Saxby iar cea mai luminata cu programul Red Sea Peninsula.

image

image


Prin programul Red Sea Peninsula te referi la cel din poza atasata? Sau au scos o alta varianta pt Peninsula?

Multumesc!
CreatoR wrote:Pe site l-am gasit la 84 lei si era alta poza

Ai dat e-mail sau i-ai sunat?


Am sunat pe mobilul afisat... 84 x 2 plus transport cam atat a facut... 210 lei... ar fi 42 lei transportul pt 10kg plus returul rambursului... cam aia e...

In poza apare Dragersorb 800 Plus (dintr-asta am avut inainte) care este acelasi lucru.
CatalinBarbu wrote:E bun. Inseamna ca la ora actuala e cea mai buna oferta.


Daca ii mai spuneam sa puna cu plata transportului la mine era si mai ieftin... (am contract cu Fan)
CatalinBarbu wrote:Poti pune o poza cu bidonul?


dan.pavelescu wrote:Te-au intrebat la ce o folosesti, ai avut nevoie de datele firmei pentru factura?


Singura intrebare a fost unde o livreaza Le-am dat numele meu si adresa si a doua zi am primit mesaj de la curier
Eu tocmai am primit doua bidoane de 5l de absorbat CO2 (calce sodata) si am platit 210 lei cu tot cu transport.
Pentru cine e interesat: www.drager-med-service.ro

De fapt...

Aqua Life - 10+++

Salut,

Lampile sunt normale sau HD?

Multumesc.
Se poate inchide. Multumesc!
Este posibil sa se potriveasca de la Jebao DC2000
Multumesc! O sa incerc KH-ul de la AquaForest.
 
Forum Index » Profile for cazanradudaniel » Messages posted by cazanradudaniel
Go to:   
Powered by JForum 2.3.4 © 2012 JForum Team • Maintained by Andowson.com