[Logo www.acvariu.ro]

Acvariu.ro - forum - Cea dintai comunitate a acvaristilor
  [Search] Search   [Recent Topics] Recent Topics   [Hottest Topics] Hottest Topics   [Top Downloads] Top Downloads   [Members] Member Listing   [Groups] acvariu.ro 
[Register] Register / 
[Login] Login 
Messages posted by: edyr
Forum Index » Profile for edyr » Messages posted by edyr
Message
Sebastian Costin wrote:Eu astept varianta WP-25 care va avea undeva la 3000l/h cu aceeasi forma si controller si care va avea un pret de aproximativ 30USD+transport/vama. Lansarea va avea loc undeva la sfarsitul acestei luni. Cam asta am citit pe forumurile de afara si aceste specificatii au fost date de catre serviciul clienti ai Jebao

A aparut deja pe site si se pot face comenzi.E de maxim 8000l/h.
Ma ofer sa testez,cu titlu gratuit, skimmerul"kirucd",dupa ce va fi gata.Sunt sigur ca va iesi ceva bun! ;)
Asteptam cu interes un skimmer marca Kirucd;)
Vand acvariu Resun DMS 500PL,upgradat cu sistem de iluminat cu 14 leduri cree de 3w cu lupe de 60gr,dimabil.Pret 1100lei.
Eventual se poate adauga un overflow Tunze,sump necompartimentat,pompa de recirculare,pompa de valuri,incalzitor,skimmer BM,suport metalic din teava rectangulara de 60x40,de 1200x600mm cu 800lei.
ajung zilele astea prin Bacau.daca te intereseaza sa iti aduc cate-va exemplare mai "usoare" ,contacteaza-ma!
nu recomand thailandezii....mai bine cumpara din Europa,sunt destui crescatori.fii atent la temperaturile exterioare.sa nu fie mai putin de 13-15 grade.altfel dai banii degeaba.sunt destui crescatori si la noi in tara care mai au icre si fac schimburi...
ma alatur si eu...
dau la schimb cate-va triouri de Fp. walkeri walkeri.
 
Forum Index » Profile for edyr » Messages posted by edyr
Go to:   
Powered by JForum 2.3.4 © 2012 JForum Team • Maintained by Andowson.com