[Logo www.acvariu.ro]

Acvariu.ro - forum - Cea dintai comunitate a acvaristilor
  [Search] Search   [Recent Topics] Recent Topics   [Hottest Topics] Hottest Topics   [Top Downloads] Top Downloads   [Members] Member Listing   [Groups] acvariu.ro 
[Register] Register / 
[Login] Login 
Messages posted by: onut
Forum Index » Profile for onut » Messages posted by onut
Message
Vand 2 neone T8 Hagen Power Glo ideal pentru toate tipurile de acvarii cu dimensiunea de 107cm,40W,1700 lumeni .Neoanele sunt noi. 100 lei bucata
Vand acvariu nono Aquatlantis 40 litri,acvariul se vinde cu filtru compartimentat pentru filtrarea mecanica ?i biologica,incalzitor Eheim 50W,termometru,quartz alb,magnet curatare sticla,planta,iluminare led,pesti dac? se doresc din speciile de?inute de mine. Acvariul prezint? zgârieturi pe sticl? dar sunt insesizabile când acvariul este plin cu apa.Pre? 400 lei, negociabil în func?ie de ce doreste.Rela?ii pe mesagerie (PM).
Molly portocalii de aproximativ 3 cm. Pot schimba cu al?i pesti dac? sunt interesat.
Mul?umesc pentru g?zduire. Pesti au fost dona?i
Donez 6 pui de ciclice din specia Hemichromis Lifalili cu dimensiunea de aproximativ 1-2 cm.
Schimb 2 femele mature Molly Goldfish (portocalii),cu xipho rosii.
Donez pui de Hemichromis lifalili,pu?i au 2 s?pt?mâni ?i aproximativ 3-4mm.Pentru informa?ii rog PM
Cump?r xipho ro?ii ?i o planta Echinodorus bleheri (de preferat pui).A?tept PM
Nu,cred ca locuie?te intr-un acvariu ??
Cumpar 4-5 exemplare . Astept oferte in privat
Donez o femela xipho rosie(gestanta) de aproximativ 5-6cm.zona Apusului.
Revin cu o noua donatie de lifalili. Puii au o saptamana ! Pot primii la schimb creveti Rcs daca aveti. Daca nu se doneaza oricum.
Donez melci, zona Apusului . Relatii PM
Pestii au fost donati
Donez pui de ciclide africane din specia Hemichromis Lifalili. Astept PM de la doritori
Cumpar creveti 10-20 buc sau pot schimba cu ancistrusi . Astept Pm
Schimb 4-5 Ancistrusi cu dimensiunea de 3-4 cm. Pot schimba cu pesti vivipari sau melci daca sunt interesat.
Salutare! Am un banc de neoni de 20-25 buc, cumparati acum un an. De aproximativ 5-7 saptamani am observat ca am 6 femele cu burta foarte mare si as dori sa stiu daca exista o solutie de a le face sa elimine acele icre. Pesti se hranesc sunt vioi, nu stau retrasi. Mentionez ca nu doresc reproducerea acestor pesti si doar o solutie la aceasta problema ,daca exista.
Cumpar 30-50 buc de neoni de preferat juvenili. Astept PM
Multumesc pentru plante
 
Forum Index » Profile for onut » Messages posted by onut
Go to:   
Powered by JForum 2.3.4 © 2012 JForum Team • Maintained by Andowson.com