[Logo www.acvariu.ro]

Acvariu.ro - forum - Cea dintai comunitate a acvaristilor
  [Search] Search   [Recent Topics] Recent Topics   [Hottest Topics] Hottest Topics   [Top Downloads] Top Downloads   [Members] Member Listing   [Groups] acvariu.ro 
[Register] Register / 
[Login] Login 
Messages posted by: sebi801
Forum Index » Profile for sebi801 » Messages posted by sebi801
Message
Am facut citeva kirucd... canistre chiar reusite ..
Scuze daca am deranjat cu ceva
Va salut am o canistra de inox pt. Filtru extern de 10l daca este cineva interesat sa imi scrie in privat!
Salutare!daca sunt baieti din brasov sau sfântu gheoghe in acest grup care au luat cindva plante de la mine îi rog sa imi scrie in privat! As dori cîteva plante prt un nano!Va multumesc!
Salutare!daca sunt baieti din brasov sau sfântu gheoghe in acest grup care au luat cindva plante de la mine îi rog sa imi scrie in privat! As dori cîteva plante prt un nano!astept! Va multumesc!
sal!pote pui o poza cu acvariul tau!si ne dai mai multe detalii ..iluminare,,,cind faci schimburile de apa...filtrare?acea alga se poate raspandi foarte repede an bazin daca nu ai o filtrare buna daca nu ti cont de curatenie...si fertilizare ptr ce?cate plante?
vand canistra sau schimb cu hranitor automat de inox de 12lperfect pentru a face un filtru extern din el!info in privat!
image
vand acvariul de 50l cu capac filtru intern incalzitor creveti red chery vreo50 ,2 rummynose 3 neoni rosi 1 ottociclus melci substrat 4 asasini si un peste asemanator cu sarpe!
pret!150ron usor negociabil de preferabil sf.gheorghe-brasov!inf pe pm!sau 0741959982
imageimage <image
dupa cum scrie in anunt vand cioatele din bazinul meu !mopan si reedmoor!de preferabil la pachet !an zona sfantu gheorghe-brasov!mai multe detalii in privat!
image image
image
salutare !un coleg acvarist are nevoie de un filtru intern pentru un bazin de 120l!daca e posibil Juwel !i sa ars pompa de apa de la fitru!buget 100ron!multumim!
sal!din pacate voi renunta la acvaristica pentru o perioada..nu mai am timp de el..un bazin de 100x50x40 cu folie neagra pe laterale si spate Acvariu Eheim Scubaline 200l complet utilat cu un filtru extern atman cf1200 incalzitor JBL ProTemp S300 - 300W / 37.5cm filtru intern:JBL CristalProfi i100 GL capac cu 4x39w cu reflectoare jbl vietuitoare
!un card de 34buc de rummy nose tetra,4 rasbora,3otto an bazin sunt cioate superbe cateva plante si pietris negru!bazinul este pe o masa facut din profile de inox cu picioare reglabine!estetic!
pret per tot ansambul!1000 ron! inf la nr 0741959982( sebi)
image
salutare!pun la vanzare 2 canistre inox unul de 20l si 14l unul gata pentru a fi utilizat ca filtru...cu o ponpa de apa interna e gata filtrul extern!(pe viata) cel de al doilea cu ajutorul catorva fitinguri de plastic poate face lafel!preturile sunt 250 si 150 ron!in pe pm!
image image
image image
sal!stai linistit nu se antampla absolut nimic!poate treci la un balastru electronic!fara startere etc!prea multe puncte de oxidare!
uite gasesti aici!http://www.bizoo.ro/firma/marbotrade/vanzare/6649199/balast-electronic-osram-qt-eco-t-e-2-x-18-220-240-s" target="_blank" rel="nofollow"> http://www.bizoo.ro/firma/marbotrade/vanzare/6649199/balast-electronic-osram-qt-eco-t-e-2-x-18-220-240-s
sal!din pacate voi renunta la acvaristica pentru o perioada..nu mai am timp de el..un bazin de 100x50x40 cu folie neagra pe laterale si spate Acvariu Eheim Scubaline 200l complet utilat cu 2 filtre externe!1.jbl 901 si 1 atman cf1200 incalzitor JBL ProTemp S300 - 300W / 37.5cm filtru intern:JBL CristalProfi i100 GL capac cu 4x39w cu reflectoare jbl vietuitoare 6 scalari clasici mari!un card de 34buc de rummy nose tetra,4 rasbora,3otto an bazin sunt cioate superbe cateva plante si pietris negru!bazinul este pe o masa facut din profile de inox cu picioare reglabine!estetic!
pret per tot ansambul!1600 negociabil! inf la nr 0741959982( sebi)
image image
sebi801 wrote:sal!eu zic un atman!eu am cumparat cf 1200 recent unul identic de aici!si sunt ff multumit..am acvariul in dormitor si este silentios nu al aud nici noaptea,,bazinul find la picioarele mele
la multe produse platim numai numele in multe cazuri! recomand cu incredere!!
http://www.acvariisiiazuriprofesionale.ro/produse/filtre-externe/atman-cf-1200-pret-oferta_202.html

suna-l pe sacalu..0745396167..om serios!
sal!eu zic un atman!eu am cumparat cf 1200 recent unul identic de aici!si sunt ff multumit..am acvariul in dormitor si este silentios nu al aud nici noaptea,,bazinul find la picioarele mele
la multe produse platim numai numele in multe cazuri! recomand cu incredere!!
http://www.acvariisiiazuriprofesionale.ro/produse/filtre-externe/atman-cf-1200-pret-oferta_202.html
sal!poate ne dai mai multe detali despre bazinul tau!lumina,fertilizare.co2???
da au o valoare!si acesta..este facut la comanda ptr cineva!pretul este confidential! momentan nu dispun de materiale ca sa pot face!altele la comanda!
sal cat esti dispus sa investesti??am eu ceva ptr tine
nu ma costat nimic!este facut de mine cu materiale ce am gasit la firma!
nu m-am lasat pana nu am facut ca la carte!aproape identica cu cea de la ada!este o canistra de inox cu dimensiunile de 42 cm inaltime si 24 cm latime!
o prezint in cateva poze! sper sa va placa!
image image
image image
image image
image image
 
Forum Index » Profile for sebi801 » Messages posted by sebi801
Go to:   
Powered by JForum 2.3.4 © 2012 JForum Team • Maintained by Andowson.com