[Logo www.acvariu.ro]

Acvariu.ro - forum - Cea dintai comunitate a acvaristilor
  [Search] Search   [Recent Topics] Recent Topics   [Hottest Topics] Hottest Topics   [Top Downloads] Top Downloads   [Members] Member Listing   [Groups] acvariu.ro 
[Register] Register / 
[Login] Login 
Messages posted by: ccdumitrescu
Forum Index » Profile for ccdumitrescu » Messages posted by ccdumitrescu
Message
Iar ma bag,Va rog sa ma credeti am fost sunat cand a venit transportul si am fost întrebat dac? vin sa ridic pe?tii sau ii aclimatizeaza,in plus am fost aten?ionat c? doua aclimatizari nu fac bine,asta de la prima comanda
Dragi acvaristi ,suntem oameni maturi,mai avem si nereu?ite in viata ,cred ca discutiile in contradictoriu nu fac nim?nui bine,fiecare din noi am avut probleme in borcanele noastre ,respect si ape limpezi
Înc? odat? ma bag,dl Valentin este un b?iat f la locul s?u, cu toate c? l-am tot intrebat de una alta mi-a r?spuns politicos,nu contest ca dvs ati avut probleme,din experienta mea personala am cumparat de ziua sotiei un anthias si am avut pierderi de 1500 lei ,am strâns din din?i ?i am luat-o de la capat,martori sunt colegi de pe sait care ma cunosc,mentionez ca pestele nu a fost cumparat de la tropheus
Imi cer scuze c? ma implic in aceasta discutie , eu cumpar de la tropheus de mult timp si sincer nu am avut probleme ,Nu tin partea nim?nui dar astazi am luat de la ei o pereche de gobi sunt super ok,la ora 17 am vazut si eu ariciul tuxedo si era ok,pur si simplu este vb de sansa ,mentionez ca perechea de gobi erau in pungi sigilate si am fost sunat inainte daca ii iau sau le fac climatizare.
49
Jump guard de la D-D
Fata de proiectul initial am facut urm?toarele modificari:
2 pompe valuri RW 8
1 pompa valuri Siecce 2000 litri
Pompa recirculare DCP 6500
Lampa Dsunny 2 module si controller wifi
Matrix -10 litri
Siporax -7 litri
Scuze .....mea culpa ,înti sa se potoleasc? ploaia de pietre daca am gresit cu ceva si pe urma spun tot
Multumesc mult ,am vandut lampa Mars ,cea actuala este super ok
300 litri si sump 150,sincer ii am de mici si nunai avut nici o problem?,vulpinisul mananca din mana
Acum arata asa.
Melci acvariu red -1,5 lei/ buc
Neon led 45 cm,lumina calda 3000 k - 30 lei
Multumesc se poate inchide
Multumesc se poate inchide
Sigur nu au naparlit? Isi schimba cochilia pt ca au crescut.
Ma intereseaza si pe mine niste anubias.
Cumpara unul nou, daca nu ma în?el la Hornbach,doar acvariul este in jur de 80 lei
Lampa led moon light aprox 10 cm,poate sta imersata,nu a fost folosita pret 20 lei
Are la Coralis , la kg
 
Forum Index » Profile for ccdumitrescu » Messages posted by ccdumitrescu
Go to:   
Powered by JForum 2.3.4 © 2012 JForum Team • Maintained by Andowson.com