[Logo www.acvariu.ro]

Acvariu.ro - forum - Cea dintai comunitate a acvaristilor
  [Search] Search   [Recent Topics] Recent Topics   [Hottest Topics] Hottest Topics   [Top Downloads] Top Downloads   [Members] Member Listing   [Groups] acvariu.ro 
[Register] Register / 
[Login] Login 
Messages posted by: ccdumitrescu
Forum Index » Profile for ccdumitrescu » Messages posted by ccdumitrescu
Message
Cred ca trimit, suna?i ?i sigur va va ajuta
Tomentosus am v?zut ieri la coral farm
Ventilatoarele rezervate FZN... îl voi folosi ca reactor, robinetul ?i supapa unisens r?mân la dona?ie.
Ventilatoare ?i robinetul+supapa univers se doneaz?
Cump?r smarald crab, sau alta varietate, a?tept ofertele dvs
Filtrul îl am mai de mult ?i zace prin dulap, îmi cer scuze colegului, habar nu aveam ce OZN mai este, de aceea îl dau ?i la schimb, nu vreau bani.
Poze
Se mai adaug? robinet ?i supapa univers de 3/4si un magnet de cur??at geamuri karlie
Mul?umesc , se poate închide.
Cump?r Anemona compatibila oceallaris, a?tept ofertele dvs De preferat entacmaea
Multumesc se poate inchide.
Deoarece nu cred, ca acvariul meu este preg?tit pt neon pipe coral, vând sau schimb l cu altceva vie?uitoare sau corali moi . este cel cump?rat de la colegul m?runt?, multmesc
Ventilatoarele func?ioneaz? la 220v în serie cu potentimetru de viteza
Schimb filtru aquel FZN 3 si 2 ventilatoare 120x120 x 115 v, cu vietuitoare apa sarata
As avea si eu nevoie de o caseta de plexi interioara pentru un sistem beananimal,contra cost bineinteles.
Cumpar zebastroma(yelow tang)
Momentan ,rezolvat
Cumpar 500/750 ml matrix si un sistem ato,astept oferte
Cumpar piatra vie -4 kg,multumesc
Ma intereseaza un acvariu all in one pt inceput(gen sera 130)sau variante, va multumesc
 
Forum Index » Profile for ccdumitrescu » Messages posted by ccdumitrescu
Go to:   
Powered by JForum 2.3.4 © 2012 JForum Team • Maintained by Andowson.com