[Logo www.acvariu.ro]

Acvariu.ro - forum - Cea dintai comunitate a acvaristilor
  [Search] Search   [Recent Topics] Recent Topics   [Hottest Topics] Hottest Topics   [Top Downloads] Top Downloads   [Members] Member Listing   [Groups] acvariu.ro 
[Register] Register / 
[Login] Login 
Messages posted by: ccdumitrescu
Forum Index » Profile for ccdumitrescu » Messages posted by ccdumitrescu
Message
Donez femela betta Red plakat, vârsta 3 luni, sau schimb cu o mana de lobilium levigatum
Daca are cineva , ma intereseaza si pe mine Limnobium laevigatum,contra cost
Cineva , vreun betta deosebit de vanzare, am un acvariu de 30 delitri care plange dupa un locatar
Daca are cineva de vanzare , al meu a crezut ca este mai bine sa sara din acvariu, nu ia iesit prea bine treaba!!
https://www.marineandreef.com/Red_Sea_Reefer_Max_Cabinet_Hardware_Kit_42181_p/rrs42181.htm
Atunci rugamintea sa se mute comentariul la,, ieftineli"
- plasa 100x90 -35 lei
- rama 60x60- 35 lei
Am postat pentru toti colegii, cu siguranta este mai ieftin
Plase Insecte Cu Cleme - B'Smart din astea iti poti face capac la acvariu,iar plasa iei dupa aliexpress
https://www.plaseinsecte.com/plase-insecte-tantari-fixe/
https://www.aliexpress.com/item/1005002259242742.html?spm=a2g0o.order_list.0.0.21ef1802ob3uY2
Orice oceallaris este bun , isi schimba sexul in functie de marime, cel mai mare este femela , urmatorul ca marime mascul , restul de gasca incerti din pct de vedere al genului , daca unul moare altul ii ia locul in functie de marime
Scuze colegului ca am poluat postul ,dar trebuia sa ii raspund dlui Mirciulica, vina este a mea , inca odata te rog sa ma scuzi stimate coleg
In afara de prescriptiile medicale , eu o folosesc sa intretin chederele la Prafos(Duster)
Drept la replica:
-dragul meu Mirciulica , daca eram asa acru la inima ,nu donam destule , inclusiv luna trecuta am donat acvariu ,sump,stand unui coleg de forum,pretul de achizitie era peste 2000 lei,daca esti asa perfect de ce imputi forumurile cu cereri de donatii?????
PS -inclusiv dumitale ti-am donat pesti , adusi la nas la Lujerului , si tot domnia ta era nemultumita.... asa ca fa un CADOU LA TOATA LUMEA SI NU MAI POSTA CICLIC MESAJE....asta denota ceva deranjamente la mansarda !!!!!
Atentie la Mirciulica, posibil sa nu aiba ornamente de brad
Multumesc pentu gazduire ,s-a vandut
Skimmer Resun SK 300 pt acvarii pana în 100 litri - 100 lei
Atentie !!!! Betta , doar un singur mascul fara femele o sa le alerge ,pana le va omori.Se tin separat
Valabil :
-skimmer Resun sk 300
- flansa 25 Aquamedic
- flan?e 32 cu filet de 1" - 2 buc
Skimmer BBQQ - vandut
Skimmer BBQQ - rezervat
De vanzare/schimb diverse:
- skimmer BM QQ -200 lei
- skimmer Resun Sk 300-100 lei
- flanse aquamedic 32 -3 buc /20 lei/buc
- flansa aquamedic 25 -1 buc/20 lei
- mai am si ceva conectica din teava de 32 /pentru overflow
 
Forum Index » Profile for ccdumitrescu » Messages posted by ccdumitrescu
Go to:   
Powered by JForum 2.3.4 © 2012 JForum Team • Maintained by Andowson.com