[Logo www.acvariu.ro]

Acvariu.ro - forum - Cea dintai comunitate a acvaristilor
  [Search] Search   [Recent Topics] Recent Topics   [Hottest Topics] Hottest Topics   [Top Downloads] Top Downloads   [Members] Member Listing   [Groups] acvariu.ro 
[Register] Register / 
[Login] Login 
Messages posted by: ccdumitrescu
Forum Index » Profile for ccdumitrescu » Messages posted by ccdumitrescu
Message
Multumesc pt informa?ii, eu vreau sa pun lampa in suportul de plastic care il are capacul si este spa?iu inchis,în plus are inca 2 coolere,vad cand ma apuc de de montat,dar orice sfat este bine primit mai ales ca dvs aveti mai multa experienta
Il mai ridic pe distantiere,era pus provizoriu asa
Resun DMS 500
Valabil
Poza
Poza
Vand sau schimb perete plastic pentru acvariu all in one ,49x47x10,pot asigura si pompa de recirculare cu furtune,folosita 2 luni
Dat jos peretele din spate,dat drumul la sump,sistem owerflow fara gaurire de la mama china
Si Florinn, mama ce hot?rât e ,nu iart? nimic dar nici.noi pe el,O sa stau de capul lui pana dispare de pe acest forum
Colegul Fernando s-a metamorfozat in Mariusyca ,cumpara ovipari si vivipari,bre am gaini outoare la tara nu vrei?
Sincer ,nu cred o iota din spusele colegului ,ba are un acvariu de 500 litri ,ba de 1000,care o fi adevarul???
Dovada :vedeti topicurile deschise de coleg......
Doar in sectoarele 1,2,3,4,5,6,asteptam,la naiba m-am molipsit de la colegul cu multe nume!!!!!!
Gratis,dragi acvaristi ,cred ca ne pierdem timpul cu o persoan? inadaptata,cred ca cel mai bine este sa il ignor?m total,vai de mama lui
V-am aten?ionat,ca si el si consoarta au un anumit handicap fizic ,dar ?i niste probleme mentale ,se vede acest lucru prin comportamentul sau,nici un om normal la cap nu poate avea acest comportament.
Va rog , in urma analizei anunturilor domnului .... a renuntat la ancistrusi , sunt cam mustaciosi si seamna cu Bin Laden ( varianta de acvariu)
Bine ca nu este in sectoarele agreate de dl Fernando
Atentie ,Fernando va ataca din nou.....
Doar v-am atentionat ca tipul este destul de dubios si in comportament si ca prezenta fizica, nu e departe de poza de la avatar, cu siguranta trebuie trimis in Berceni , ca am auzit de o locatie pe sos Oltenitei unde se duc baietii cand au probleme la mansarda,in plus ca daca se interneaza ii da guppy ,molly si alte oratanii la masa de pranz, plus calmante cu roaba.
Halatu...Halatu... cat e halatul?????
Sincer sa va spun , acum vreo 3 ani i-am donat niste pesti ,pe care i-am dus si la nas, la Lujerului si va spun cu mana pe inima ca domnul cu pricina are nevoie de ajutorul,, acvaristiilor" in halate albe,in plus are si o prezenta dubioasa ,asa ca dragi colegi , feriti-va de Fernando,Mihail, acvarist batran, sincer la atatea nume , presupun ca este agent secret in organizatia terorista Al Guppyadia si antreneaza pestii pentru a cucerii lacul Morii.
Banuiesc , ca ciorba de gupyy , crescuti in sectoarele care le prefera colegul , au un gust perfect.
Revin cu o intrebare care ne bantuie de multi ani - nu pot fi banate asemenea specimene, si nu ma refer la pestii care ii are in lista de dorinte ,zilnica?????
 
Forum Index » Profile for ccdumitrescu » Messages posted by ccdumitrescu
Go to:   
Powered by JForum 2.3.4 © 2012 JForum Team • Maintained by Andowson.com