[Logo www.acvariu.ro]

Acvariu.ro - forum - Cea dintai comunitate a acvaristilor
  [Search] Search   [Recent Topics] Recent Topics   [Hottest Topics] Hottest Topics   [Top Downloads] Top Downloads   [Members] Member Listing   [Groups] acvariu.ro 
[Register] Register / 
[Login] Login 
Messages posted by: CatalinBarbu
Forum Index » Profile for CatalinBarbu » Messages posted by CatalinBarbu
Message
Salutare, foarte frumos proiectul, il urmaresc indeaproape. Nu te-ai gandit ca in locul colantului negru sa pui un background? Cred ca ar arata mult mai bine...
Salutare,

Un update ceva ca nu s-au mai miscat treburile in jurnalul tau de ceva vreme
Vand :



Pereche matura Pseudotropheus Socolofi Albino 10+ cm, femela este gusata. Pret fix 60 ron + transport



Doi masculi Labidochromis Caeruleus galben lamaie 8 cm, import Germania. Pret fix 25 ron/buc + transport



Poze si detalii la cere pe PM sau mail catalin_barbu2005@yahoo.com
Salutare
Numele meu este Catalin am 31 ani sunt din Sibiu si virusul acvaristic m-a cuprins acum vreo doi ani cand am inceput cu un acvariu de 60l plin cu o "ciorba" de nedescris.... Aventura cu acest acvariu s-a incheiat acum doua veri cand plecand in concediu l-am mandatat pe cumnatul meu sa dea de mancare la pesti...probabil ca nu am fost foarte exact cand am vorbit de cantitate pentru ca in momentul in care m-am intors acasa pestii mei plateau cu burta in sus iar in casa era un miros "apasator"

A fost momentul in care am hotarat ca trebuie sa trec la un alt nivel, lucru care s-a si intamplat ajungand la bazinul de acum de 600l cu cichlide Malawi pe care zilele urmatoare o sa il prezint intr-un jurnal.
Citez din avertismentul dat anterior: "O noua incalcare a regulamentului va duce la sanctionare. " http://www.acvariu.ro/forum/posts/list/26305.page
Administratia
Vad ca asta este al treilea post care ne-a scapat... Poate ca acum iti faci timp si citesti regulamentele acestei comunitati, mai ales cel al ariei de vanzari. Acolo vei gasi de ce ti-a fost sters postul...
O noua incalcare a regulamentului va duce la sanctionare.

Multumim de intelegere!
Administratia
In cadrul ariei VANZARI va rugam sa respectati urmatoarele reguli (extras din regulamentul ariei Vanzari):

- Nu abuzati de aceasta sectiune (contributia unui user la forum nu trebuie sa se rezume preponderent la activitatea pe aceasta sectiune).

- Userii trebuie sa aiba completata rubrica Location din profil. In cazul nerespectarii acestei cerinte, postarile le vor fi sterse.

- Anunturile de vanzare ale userilor care nu si-au indeplinit obligatia de a se prezenta la rubrica "Despre noi" vor fi sterse.

ADMINISTRATIA
In cadrul ariei VANZARI va rugam sa respectati urmatoarele reguli (extras din regulamentul ariei Vanzari):

- Nu abuzati de aceasta sectiune (contributia unui user la forum nu trebuie sa se rezume preponderent la activitatea pe aceasta sectiune).

- Userii trebuie sa aiba completata rubrica Location din profil. In cazul nerespectarii acestei cerinte, postarile le vor fi sterse.

- Anunturile de vanzare ale userilor care nu si-au indeplinit obligatia de a se prezenta la rubrica "Despre noi" vor fi sterse.

ADMINISTRATIA
cumpar mascul sau pereche Otopharynx tetrastigma
 
Forum Index » Profile for CatalinBarbu » Messages posted by CatalinBarbu
Go to:   
Powered by JForum 2.3.4 © 2012 JForum Team • Maintained by Andowson.com