[Logo www.acvariu.ro]

Acvariu.ro - forum - Cea dintai comunitate a acvaristilor
  [Search] Search   [Recent Topics] Recent Topics   [Hottest Topics] Hottest Topics   [Top Downloads] Top Downloads   [Members] Member Listing   [Groups] acvariu.ro 
[Register] Register / 
[Login] Login 
Messages posted by: Angel Vamanu
Forum Index » Profile for Angel Vamanu » Messages posted by Angel Vamanu
Message
detalii doar pe whatsapp la nr o740 51 31 2o

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image

detalii doar pe whatsapp la nr o740 51 31 2o
pentru preturi detalii sau cerere de alte poze sa imi scrieti pe Whatsapp, SMS sau sa ma sunati la nr o74o 5 1 31 2o

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
pentru detalii sau cerere de alte poze sa imi scrieti pe Whatsapp, SMS sau sa ma sunati la nr o74o 5 1 31 2o

image
image
image
image
ai pm
preturile la fragurile zoasi incep dela 15-20 lei iar cei rari si de colectie ajung la 100-150 lei
pentru detalii nu ezitati sa ma contactati:
- whatsapp - o74o 51 31 2o
ai pm
detalii la tel sau pe whatsapp o74o 51 31 2o

pret 100 lei

image
pentru detalii nu ezitati sa ma contactati:
- whatsapp - o74o 51 31 2o


Am de vanzare sau schimb cu alti corali/vitati cateva fraguri : montipora, acropora, zoas, goniopora, etc.(propunerile de schimb pe whatsapp/messenger).
Pentru a satisface aproape toate curiozitatile am incercat sa fac pozele la toti corali cu urmatoarele setari:
1) camera setata pe manual cu WB 10000k + Filtru iar Lampa la acvariu Aqua Ilumination Hydra 52HD pusa pe lumina 20000K
2) camera setata pe manual cu WB 10000K iar Lampa la acvariu Aqua Ilumination Hydra 52HD pusa pe lumina 12000K

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
mai am si eu cine mai vrea... mesaj pe whats app o 740 51 31 2o
o parte din ele mai sunt valabile, intrebati pe whatsapp. multumesc!
asa cum spune titlul am cateva lucruri pe care le donez si cateva pe care le vand sau schimb!

pentru detalii sau cerere de alte poze sa imi scrieti pe Whatsapp, SMS sau sa ma sunati la nr o74o 5 1 31 2o

cei acre "achizitioneaza" donatiile sunt rugati sa vina personal sa le ridice sau sa faca o comanda minima de 100 de lei de alte produse cu care sa fie livrate de mine (doar pentru Bucuresti) sau prin curier, blabla car, etc. oriunde in tara.

Donez:
9 caserole mici de macroalge Chaetomorpha
8 bucati de aprox 3x4 cm Alien Eye Chalice
4 fraguri mici de montipora digitata maro
2 fraguri mega mici de pulsing Xenia ( la mine cresc toti corali bine mai putin xenia

vand sau schimb :
Zoas diferite culori si dimensiuni de la 20 de lei pe frag
goniopora short polyp 50 de lei
Fungia 180 lei
Montipora plate rosu bucata mare 120 lei
Trachyphyllia 4 tipuri de la 100 de lei la 230
favites 100 lei
Milka Frag L 50 lei
catus coral 40 lei
parazoantus 10 lei


poze mai jos:
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
valabil
pentru detalii nu ezitati sa ma contactati:
- whatsapp - o74o 51 31 2o





image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
koala wrote:Salutare,

Te rog sa iei legatura cu mosu (proprietarul forumului), pentru anunturi d-astea "en-gross".


"en-gross" cred e gresit gramatical... nu exista referinta: https://dexonline.ro/definitie/engros
dar lanad asta la o parte cred ca faci o greseala...
nu vand nimic "en gros" (din fr.) ... am cate 1-2-3 bucati din fiecare frag... am pus ca traranul agricultor acum 2 luni cate un polip de zoas pe cate o pietricica... am asteptat sa creasca si acum am cate 2-3 polipi... vand si fac schimburi ca oricare altul de aici de pe forum. daca te uiti am un anunt la cateva luni si vand strict ce se inmulteste la mine in bazin. toti cei care au cumparat de la mine si au fost la mine acasa ( si nu sunt putini de aici de pe forum) pot sa confirme.
poti te rog sa imi editezi titlul asa cum era?
multumesc anticipat
din cauza ca pe forum mi-a fost destul de greu sa tin managementul stocului de la postarile anterioare acum am creat o pagina personala care sa ma ajute in acest sens.
mai jos veti gasi cateva poze.

pentru detalii nu ezitati sa ma contactati pe WZP la nr : 0 74o51 31 2o

image
image
image
image
image
image
image

vand piatra vie si nisip
mai multe detalii gasiti pe http://reefbazar.ro/ sau whatsapp la nr o74o 51 31 2o

40 lei/kg bucati mici si mari (100g - 2kg) - disponibil aprox 5 kg
image

30 lei/kg dispinibil aprox 4 kg
image

25 lei/kg disponibil aprox 5 kg
image
ha ha h3cTor, numai lampile hydra fac mai mult de 500 euro.. e rautate gratuita. lasa ca fiecare judeca pretul in felul lui

salut,
te intereseaza schimb pe corali + diferenta eventual din partea mea sau invers in functie de ce anute iti doresti?
coralii pe care ii am de oferit sunt o parte pe pagina personala http://reefbazar.ro/ si o parte care nu sunt acolo poti sa ii vezi la mine sau iti trimit poze pe whatsapp
da-mi un mesaj pe whatsapp la nr 0740513120
multumesc!
tea stept pe la mine...
alegeti fragul de la www.reefbazar.ro
vand sau schimb pestii si coralii din link-ul de mai jos. pestii sunt ok, nu sunt agresivi, manaca orice le dai, la mine se adunasera cam multi si acum mai fac o selectie.

din cauza ca pe forum mi-a fost destul de greu sa tin managementul stocului de la postarile anterioare acum am creat o pagina personala care sa ma ajute in acest sens.
mai jos veti gasi cateva poze dar lista cmpleta este la adresa:
http://reefbazar.ro/
pentru detalii nu ezitati sa ma contactati pe WZP la nr : 0 74o51 31 2o

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image


 
Forum Index » Profile for Angel Vamanu » Messages posted by Angel Vamanu
Go to:   
Powered by JForum 2.3.4 © 2012 JForum Team • Maintained by Andowson.com