[Logo www.acvariu.ro]

Acvariu.ro - forum - Cea dintai comunitate a acvaristilor
  [Search] Search   [Recent Topics] Recent Topics   [Hottest Topics] Hottest Topics   [Top Downloads] Top Downloads   [Members] Member Listing   [Groups] acvariu.ro 
[Register] Register / 
[Login] Login 
Messages posted by: cosmin_ruz
Forum Index » Profile for cosmin_ruz » Messages posted by cosmin_ruz
Message
Imi place si ma duce cu gandul la genul de aquascape brazilian!
Vand un tub neon Dennerle Trocal Special Plant, 24 W, lungime 549 mm, culoare cald?.
Modalitate de contact: pm
Pret: 50 lei negociabil.
Welcome back!! :)
Am ajuns la jurnalul tau accesand link-ul din jurnalul lui koala si sunt impresionat! Arata demential! Felicitari!
Tufa formata din Rotala arata superb!
Felicitari! Succes cu noul setup!
Gabi C wrote:Alta specie care mie mi-a placut mult de tot sint Melanotaenia Boesemani. Mi se par exceptionali , in special masculii. Intr-un bazin mare cum ai tu s-ar simti perfect.Sint putin sensibili la calitatea apei dar daca faci saptaminal schimburi partiale de apa va fi totul ok.


Bine ai revenit! Succes cu proiectul! Nu-si vor pierde culoarea tetra glow, dar mi se par nenaturali! Tetrazonele verzi nu le plac copiilor!? Recomand tuburile osram, iar pentru un pic de culoare po?i folosi orice tub cu spectru horticol.
Aprecieri pentru evolutie!!!
Asteptam tunsoarea si cadrele!
Si mie imi place!!! Chiar foarte mult! Avand in vedere ca nu ai substrat fertilizant si nici CO2, plantele au evoluat excelent! Ai facut o treaba buna!
Inceput promitator! Succes!
Apar toate vietuitoarele in poze, mai putin neonii verzi. Asteptam poze si cu ei!
Imi place proiectul! Aranjament placut ?i plante alese bine!!
Good luck!
Prinde contur si imi place cum arata!
Neon T5 24w Dennerle Trocal Special Plant, lungime 549 mm, culoare cald?, folosit aproximativ 1000 ore.
Modalitate contact: pm;
Predare personala in Braila.
Sa vina si noul aranjament cu plante la fel de sanatoase!
Succes! Sa fii ferit de necazuri!
Schimbul de apa te ajuta pentru o perioada scurta de timp, iar cauzele aparitiei biofilmului sunt multiple! O solutie este surfaceskimmer ul!
Sa reziste si sa se dezvolte plantele, iar alegele sa nu-si faca aparitia! Succes! O poza cu intreg aranjamentul nu vedem?
 
Forum Index » Profile for cosmin_ruz » Messages posted by cosmin_ruz
Go to:   
Powered by JForum 2.3.4 © 2012 JForum Team • Maintained by Andowson.com