[Logo www.acvariu.ro]

Acvariu.ro - forum - Cea dintai comunitate a acvaristilor
  [Search] Search   [Recent Topics] Recent Topics   [Hottest Topics] Hottest Topics   [Top Downloads] Top Downloads   [Members] Member Listing   [Groups] acvariu.ro 
[Register] Register / 
[Login] Login 
Messages posted by: Mirciulica
Forum Index » Profile for Mirciulica » Messages posted by Mirciulica
Message
Cumpar urgent guppy sau molly sau xipho sau platy sau zebre sau neoni in Bucuresti din sectorul 4, Berceni.
E cineva online pe aici in Bucuresti care sa aiba de vanzare urgent guppy sau molly sau xipho sau platy sau zebre sau neoni din sectorul 4, Berceni???????
Cine are de vanzare sa imi dea mesaj pe PM!!
Sunt interesat sa cumpar urgent guppy sau molly sau xipho sau platy sau zebre sau neoni in Bucuresti din sectorul 4, Berceni
E cineva pe aici in Bucuresti pe aici care sa aiba de vanzare urgent guppy sau molly sau xipho sau platy sau zebre sau neoni din sectorul 4, Berceni??????
Cine are de vanzare sa imi dea mesaj pe PM!!
Cumpar urgent guppy sau molly sau xipho sau platy sau zebre sau neoni in Bucuresti din sectorul 4, Berceni.
E cineva online pe aici in Bucuresti care sa aiba de vanzare urgent guppy sau molly sau xipho sau platy sau zebre sau neoni din sectorul 4, Berceni???????
Cine are de vanzare sa imi dea mesaj pe PM!!
Sunt interesat sa cumpar urgent guppy sau molly sau xipho sau platy sau zebre sau neoni in Bucuresti din sectorul 4, Berceni
E cineva pe aici in Bucuresti pe aici care sa aiba de vanzare urgent guppy sau molly sau xipho sau platy sau zebre sau neoni din sectorul 4, Berceni??????
Cine are de vanzare sa imi dea mesaj pe PM!!


Eu zic sa mai activezi si pe forum, ca orice acvarist. Scopul forumului nu este doar pentru mica publicitate, daca doresti sa postezi un anunt saptamanal iti recomand OLX.
Dan Pavelescu
Cumpar urgent guppy sau molly sau xipho sau platy sau zebre sau neoni in Bucuresti din sectorul 4, Berceni.
E cineva online pe aici in Bucuresti care sa aiba de vanzare urgent guppy sau molly sau xipho sau platy sau zebre sau neoni din sectorul 4, Berceni??????
Cine are de vanzare sa imi dea mesaj pe PM!!
Sunt interesat sa cumpar urgent guppy sau molly balon sau xipho sau platy sau zebre sau neoni in Bucuresti din sectorul 4, Berceni
E cineva pe aici in Bucuresti pe aici care sa aiba de vanzare urgent guppy sau molly balon sau xipho sau platy sau zebre sau neoni din sectorul 4, Berceni??????
Cine are de vanzare sa imi dea mesaj pe PM!!
Cumpar urgent guppy sau molly balon sau xipho sau platy sau zebre sau neoni in Bucuresti din sectorul 2,4,5,6.
E cineva online pe aici in Bucuresti care sa aiba de vanzare urgent guppy sau molly balon sau xipho sau platy sau zebre sau neoni din sectorul 2,4,5 si 6??????
Cine are de vanzare sa imi dea mesaj pe PM!!
paradoxx: Te respect ca ai scris asa ceva si daca erai in Bucuresti meritai tu sa iei donat.
P.S: CCDumitrescu: De cand te cunosc esti un om rau care arunca cu noroi in oameni si nu meriti sa iti aduca Mos Craciun cadouri, ci o nuia ca esti acru la inima. Ia tu donatia si incerca sa nu te mai iei de oameni aiurea ca poate ai cei 7 ani de acasa.
Pentru bucuria voastra nu prea mai stau in Bucuresti ca acum am si o casuta in comuna Berceni Ilfov, si fac naveta cam greu spre Bucuresti. Deci va las pe voi sa luati donatia si nu mai fiti rai ca nu va mai aduce Mos Craciun cadouri, si o sa va aduca o nuia ca nu sunteti cuminti si va luati de alti oameni aiurea.
Sunt interesat sa cumpar urgent guppy sau molly balon sau xipho sau platy sau zebre sau neoni in Bucuresti din sectorul 2,4,5,6.
E cineva pe aici in Bucuresti pe aici care sa aiba de vanzare urgent guppy sau molly balon sau xipho sau platy sau zebre sau neoni din sectorul 2,4,5 si 6???????
Cine are de vanzare sa imi dea mesaj pe PM!!
Cumpar urgent guppy sau molly balon sau xipho sau platy sau zebre sau neoni in Bucuresti din sectorul 2,4,5,6.
E cineva online pe aici in Bucuresti care sa aiba de vanzare urgent guppy sau molly balon sau xipho sau platy sau zebre sau neoni din sectorul 2,4,5 si 6??????
Cine are de vanzare sa imi dea mesaj pe PM!!
Sunt interesat sa cumpar urgent guppy sau molly balon sau xipho sau platy sau zebre sau neoni in Bucuresti din sectorul 2,4,5,6.
E cineva pe aici in Bucuresti pe aici care sa aiba de vanzare urgent guppy sau molly balon sau xipho sau platy sau zebre sau neoni din sectorul 2,4,5 si 6???????
Cine are de vanzare sa imi dea mesaj pe PM!!
Cumpar urgent guppy sau molly balon sau xipho sau platy sau zebre sau neoni in Bucuresti din sectorul 2,4,5,6.
E cineva online pe aici in Bucuresti care sa aiba de vanzare urgent guppy sau molly balon sau xipho sau platy sau zebre sau neoni din sectorul 2,4,5 si 6??????
Cine are de vanzare sa imi dea mesaj pe PM!!
Sunt interesat sa cumpar urgent guppy sau molly sau xipho sau platy sau zebre sau neoni in Bucuresti din sectorul 2,4,5,6.
E cineva pe aici in Bucuresti pe aici care sa aiba de vanzare urgent guppy sau molly sau xipho sau platy sau zebre sau neoni din sectorul 2,4,5 si 6???????
Cine are de vanzare sa imi dea mesaj pe PM!!
Cumpar urgent guppy sau molly sau xipho sau platy sau zebre sau neoni in Bucuresti din sectorul 2,4,5,6.
E cineva online pe aici in Bucuresti care sa aiba de vanzare urgent guppy sau molly sau xipho sau platy sau zebre sau neoni din sectorul 2,4,5 si 6??????
Cine are de vanzare sa imi dea mesaj pe PM!!
Sunt interesat sa cumpar urgent guppy sau molly sau xipho sau platy sau zebre sau neoni in Bucuresti din sectorul 2,4,5,6.
E cineva pe aici in Bucuresti pe aici care sa aiba de vanzare urgent guppy sau molly sau xipho sau platy sau zebre sau neoni din sectorul 2,4,5 si 6???????
Cine are de vanzare sa imi dea mesaj pe PM!!
Cumpar urgent guppy sau molly sau xipho sau platy sau zebre sau neoni in Bucuresti din sectorul 2,4,5,6.
E cineva online pe aici in Bucuresti care sa aiba de vanzare urgent guppy sau molly sau xipho sau platy sau zebre sau neoni din sectorul 2,4,5 si 6??????
Cine are de vanzare sa imi dea mesaj pe PM!!
Sunt interesat sa cumpar urgent guppy sau molly sau xipho sau platy sau zebre sau neoni in Bucuresti din sectorul 2,4,5,6.
E cineva pe aici in Bucuresti pe aici care sa aiba de vanzare urgent guppy sau molly sau xipho sau platy sau zebre sau neoni din sectorul 2,4,5 si 6???????
Cine are de vanzare sa imi dea mesaj pe PM!!
Cumpar urgent guppy sau molly sau xipho sau platy sau zebre sau neoni in Bucuresti din sectorul 2,4,5,6.
E cineva online pe aici in Bucuresti care sa aiba de vanzare urgent guppy sau molly sau xipho sau platy sau zebre sau neoni din sectorul 2,4,5 si 6??????
Cine are de vanzare sa imi dea mesaj pe PM!!
Sunt interesat sa cumpar urgent guppy sau molly sau xipho sau platy sau zebre sau neoni in Bucuresti din sectorul 2,4,5,6.
E cineva pe aici in Bucuresti pe aici care sa aiba de vanzare urgent guppy sau molly sau xipho sau platy sau zebre sau neoni din sectorul 2,4,5 si 6???????
Cine are de vanzare sa imi dea mesaj pe PM!!
 
Forum Index » Profile for Mirciulica » Messages posted by Mirciulica
Go to:   
Powered by JForum 2.3.4 © 2012 JForum Team • Maintained by Andowson.com