[Logo www.acvariu.ro]

Acvariu.ro - forum - Cea dintai comunitate a acvaristilor
  [Search] Search   [Recent Topics] Recent Topics   [Hottest Topics] Hottest Topics   [Top Downloads] Top Downloads   [Members] Member Listing   [Groups] acvariu.ro 
[Register] Register / 
[Login] Login 
Messages posted by: cotro
Forum Index » Profile for cotro » Messages posted by cotro
Message
Acvariu are 60*30*30
Sunt bune si aceste granule?
Salut, as vrea sa pun la acvariul meu o banda led cu efect moonlight, credeti ca acesta ar fi bun?
https://m.emag.ro/banda-led-rgb-rosu-verde-si-albastru-transformator-telecomanda-wireles-24-butoane-banledrgbofe/pd/D9LRFHBBM/?X-Search-Id=46f3b9758e504c313192&X-Product-Id=28583611&X-Search-Page=2&X-Search-Position=18&X-Search-Action=view
Salut, ce hrana imi recomandati pentru carasi? Pt ca vreau sa le fac o dieta diversificata.
Combinatia pestilor nu este deloc buna, mai ales ca scalarii sunt pesti tropicali care au nevoie de apa calda si carasii sunt de apa dulce si rece
Mersi
Vand acvariu de 56L cu dimensiunile 60x30x30.
Cumpar capac cu iluminat pentru un acvariu cu L60 si l30
Salut, ce pompa de aer imi recomandati pentru un acvariu de 60L?
Multumesc frumos !
Pai da, fix unul din petshop mi-a zis asta, daca nu mi-o recomanda pe cea mai scumpa il credeam mai tare )))
Mersi frumos
Am inteles ca exista niste substante de le pui in apa direct si nu mai e nevoie dd ciclare, deaia intrebam
Ma refer la astfel de substante. Daca sunt benefice, care este mai buna, cat si cum se pune.
Buna seara, ce substanta pentru apa imi recomandati ca sa grabesc procesul de ciclare? Pentru un acvariu de 60L, ca sa reduc bidoanele de prin casa ))
Da, am de la Tetra granule(gen bobite) ?i ni?te frunzuli?e mici uscate tot de la Tetra
Am un carasel ?i doi corydoras
Salutare, am inteles ca spirulina este buna pentru pesti, ce marca mi-ati recomanda si cat de des sa le dau?
 
Forum Index » Profile for cotro » Messages posted by cotro
Go to:   
Powered by JForum 2.3.4 © 2012 JForum Team • Maintained by Andowson.com