[Logo www.acvariu.ro]

Acvariu.ro - forum - Cea dintai comunitate a acvaristilor
  [Search] Search   [Recent Topics] Recent Topics   [Hottest Topics] Hottest Topics   [Top Downloads] Top Downloads   [Members] Member Listing   [Groups] acvariu.ro 
[Register] Register / 
[Login] Login 
Messages posted by: Vlad27
Forum Index » Profile for Vlad27 » Messages posted by Vlad27
Message
Cum spune titlul. Sunt impecabile. Au fost folosite fix 6 luni. Pret fix fix 400 ron bucata. Daca se cumpara toate 3 ofer suport de prindere gratis.
Telefon 0758070030. Ridicare in Ploiesti , ofer transport gratis si in Bucuresti si Brasov
Nimeni?
Cum spune si titlul cumper un skimmer Bubble Magus curve 7.
Niste poze cu acvariul suport si sump se poate?
Cum spune titlul, in perfecta stare, cu live rock 15 kg fiji, live sand, 2 pompe ,una Coralia 1600l si una de 2500L, medii filtrante, Stand , la gata cum ar veni. Pretul este fix 1650 ron. Motivul este ca vreau sa trec la unul mai mare si fish only. Neoane noi. In ploiesti.

Se ofera gratis, O anemona , cativa melci si 2 camel shrimp! Mentionez ca nu am probleme in acvariu, nu am aiptasia sau orice alta prostie de genul!

0758070030
A aparut gobyul inapoi in display. ieri am stat toata ziua si m am uitat dupa el si nimic si azi de la prima ora curata de zor
Sarumana mult. Momentan stau pe spatele rocii , coralii ( aia putini )sunt intacti. Sa vedem cum merge treaba pe viitor si daca e ii marit.
si ce vreti sa fac acum mai oameni buni Sa ii dau?
Am googleluit acolo dar nu am gasit linkul ala. Momentan nu am probleme cu ei. O sa monitorizez situatia si daca se apuca sa faca ravagii ii dau
Hmm am intrebat la Coralis si au zis ca sunt reef safe
Ieri era pe treaba gagiul Am inteles ca sunt chiar buni ca o sa curete bine nisipul Sper ca nu a dat ortul popii ca arata si foarte misto
CristiC pai acvariul are capac, si e cam inchis ermetic. Oricum ieri isi facuse in spate locul lui. Azi nu il vad prin acvariu. E drept nici nu pot sa vad bine ce e in spate. De sarit nu prea ar avea unde sa sara decat in camera de filtrare. Si acolo m-am uitat si nu e
Azi am observat niste puncte albe pe sticla acvariului. Cred ca sunt pui de ceva.. Ce pot fi? Se misca relativ repede. Nu cred ca sunt pui de melci. Forma e ca la mormoloci f mici
Si cum am avut drum in Bucuresti nu am putut sa ma abtin sa imi iau 2 creveti si un Goby. Astea fiind zise primele oratanii sunt in acvariu
ma bucur ca orataniile o duc bine
Stau , nu ma grabesc nicaieri
Aditii noi la acvariu. Xenia pulsing, kenya si actinia + roca pe care a venit le-am cumparat de la Bogdan. Acum sunt in cautare de un nemo si 2 cardinali
bai ma oftic de cat am muncit sa le prind. eu ce am bagat in acvariu mi-a trait si nu am avut probleme. nu stiu cum s a stricat apa asa repede la voi ca e cam imposibil decat daca a fost tinut in soare sau ceva. in fine.
Culmea am fost coleg de clasa cu fratele colegului. Mica mai e lumea ! Sper sa fie toti multumiti cu ce au primit ! Data viitoare promit la mai bine !
Deci sunt super multumit de piatra vie. Pe langa viermii penati care sunt cu zecile, au inceput sa creasca cred niste bureti rozalii foarte frumosi. Si multe altele
Plus ca mi-am adus vietatile deci in acvariu au sosit 4 arici, 2 paguri si 10 melci. Plus o anemona
 
Forum Index » Profile for Vlad27 » Messages posted by Vlad27
Go to:   
Powered by JForum 2.3.4 © 2012 JForum Team • Maintained by Andowson.com