[Logo www.acvariu.ro]

Acvariu.ro - forum - Cea dintai comunitate a acvaristilor
  [Search] Search   [Recent Topics] Recent Topics   [Hottest Topics] Hottest Topics   [Top Downloads] Top Downloads   [Members] Member Listing   [Groups] acvariu.ro 
[Register] Register / 
[Login] Login 
Decoruri, background-uri pentru acvarii & terrarii  XML
Forum Index » Vanzari
Author Message
reefer
Senior member
[Avatar]

Joined: 18/05/2008 01:32:59
Messages: 819
Location: Buzau
IP:
Offline

Produsele sunt realizate din rasini speciale non-toxice , foarte usoare , rezistente , impermeabile .
Sunt facute expre pentru acvarii sau terrarii.
Sunt exportate afara, in special Germania , unde se vand la preturi mult mai mari . Spre exemplu, in link-ul urmator se regasesc produse facute la noi in Romania :
http://stores.ebay.de/Aquaristik-Fachversand_Terraristik_Ruckwande_W0QQcolZ2QQdirZ1QQfsubZ1163095QQftidZ2QQpZ2QQtZkm

link cu oferta : http://www.esnips.com/doc/17c250ab-4239-47f9-9239-ee38eb989335/preturi---decoruri,background-uri
(preturile sunt fara TVA)

Detalii pe e-mail - andrei.oprea72@gmail.com ,
sau PM aici .
[Yahoo!]
bilti
Senior member
[Avatar]

Joined: 05/07/2005 13:21:26
Messages: 775
Location: Timisoara (Girocului)
IP:
Offline

ceva pe la 180x50x50 se gaseste?

Acvariul meu
[Yahoo!]
reefer
Senior member
[Avatar]

Joined: 18/05/2008 01:32:59
Messages: 819
Location: Buzau
IP:
Offline

bilti wrote:ceva pe la 180x50x50 se gaseste?

Se poate confectiona la orice dimensiune . Intrebare : Ai intaritoare care sa nu permita instalarea background-ului ? Trebuie sa iei in calcul si asta . In caz ca exista - se pot indeparta cu un cutter , instalat background-ul , curatarea geamului , lipire din nou .
Daca vrei ma pot interesa de pret si ti-l comunic , trebuie doar sa astept un raspuns ferm din partea ta cum ca iti doresti asta .
Bafta !
[Yahoo!]
reefer
Senior member
[Avatar]

Joined: 18/05/2008 01:32:59
Messages: 819
Location: Buzau
IP:
Offline

In urma unei informari de la producator , va anunt ca preturile din oferta , sunt preturile finale , cu TVA inclus (deci mai mici decat cele initiale)
Link nou cu oferta - http://www.nowupload.com/:s4c
Va atasez cateva imagini ale unui acvariu proaspat setat de mine(fara apa) cu un tip din background-urile din oferta .
image
image

Maine pun apa in acvariu, si o sa va arat si stadiul final, cu pestii si ceva anubiasi .
[Yahoo!]
reefer
Senior member
[Avatar]

Joined: 18/05/2008 01:32:59
Messages: 819
Location: Buzau
IP:
Offline

Din cauza faptului ca multi colegi forumisti , nu au instalate soft-urile necesare pentru a putea vedea oferta , am salvat-o intr-un format pdf , ceea ce zic eu ca e mai lesne de folosit .
Noul link cu oferta este : http://www.nowupload.com/:sSi

Bafta !
[Yahoo!]
evilknievil
Junior member

Joined: 29/05/2008 09:02:14
Messages: 24
Location: Craiova
IP:
Offline

Ciclide>ai un P.M!
AMON_RA
Member
[Avatar]

Joined: 12/06/2008 12:14:49
Messages: 170
Location: BAIA MARE
IP:
Offline

Oferta mai este valabila?
Daca da, vezi daca gasesti ceva pentru un bazin de dimensiunile :
L = 950 mm / l = 550 mm / h = 500 mm.
Am scris si latimea deoarece as fi interesat sa pun ceva si pe laterale.

“The great masses of the people will more easily fall victims to a big lie than to a small one.”
reefer
Senior member
[Avatar]

Joined: 18/05/2008 01:32:59
Messages: 819
Location: Buzau
IP:
Offline

da, oferta este valabila . apelati-ma pe privat si va trimit pe e-mail fisierul cu oferta .
@AMON_RA - ti-am trimis e-mail .
[Yahoo!]
reefer
Senior member
[Avatar]

Joined: 18/05/2008 01:32:59
Messages: 819
Location: Buzau
IP:
Offline

Cum fisierul cu oferta de background-uri nu mai exista uploadat , cei interesati ii rog sa trimita un PM , prin care sa specifice adresa de e-mail , ulterior eu am sa trimit oferta pe e-mail .
Ca sa va faceti o idee , background-ul din acvariul din semnatura mea , reprezinta unul din reperele din oferta (produs nr.4) .
Background-urile sunt din rasini speciale , armate cu fibra de sticla, usoare , si non-toxice . Produsele sunt exportate in EU .

MUltumesc !
[Yahoo!]
reefer
Senior member
[Avatar]

Joined: 18/05/2008 01:32:59
Messages: 819
Location: Buzau
IP:
Offline

Toti care au emis pe PM - cererile de oferta , au primit e-mailuri cu oferta .
Multa bafta !
[Yahoo!]
AMON_RA
Member
[Avatar]

Joined: 12/06/2008 12:14:49
Messages: 170
Location: BAIA MARE
IP:
Offline

Ai ceva modele noi ? Daca da, sa-mi trimiti si mie oferta te rog.
Mersi.

“The great masses of the people will more easily fall victims to a big lie than to a small one.”
reefer
Senior member
[Avatar]

Joined: 18/05/2008 01:32:59
Messages: 819
Location: Buzau
IP:
Offline

ai e-mail .
[Yahoo!]
andras
Senior member
[Avatar]

Joined: 10/12/2007 03:25:16
Messages: 553
Location: Odorheiu Secuiesc
IP:
Offline

@ciclide_africaneBZ Ai un acvariu super, cu pesti foarte frumosi.
Felicitari

galeria mea
[Email] [WWW]
reefer
Senior member
[Avatar]

Joined: 18/05/2008 01:32:59
Messages: 819
Location: Buzau
IP:
Offline

andras wrote:@ciclide_africaneBZ Ai un acvariu super, cu pesti foarte frumosi.
Felicitari


Mersi @andras . Intre timp s-au facut mai mari pestanii , au personalitati..alea alea.. :scrima:
Iubesc acesti pesti !!
[Yahoo!]
reefer
Senior member
[Avatar]

Joined: 18/05/2008 01:32:59
Messages: 819
Location: Buzau
IP:
Offline

Va salut,
Am primit de la producator o notificare de micsorare a preturilor la fiecare reper in parte , de 10%.
Pentru cei care doresc sa intre in posesia noii oferte cu preturi mai mici , rog sa posteze aici si/sau PM , deasemenea sa specifice si adresa de e-mail .

Multumesc !
[Yahoo!]
reefer
Senior member
[Avatar]

Joined: 18/05/2008 01:32:59
Messages: 819
Location: Buzau
IP:
Offline

Pentru a va face o idee, am fotografiat cateva din multele decoruri livrate de colegii forumisti . Pozele se regasesc : aici
Se pot realiza si dimensiuni atipice (altele decat cele din oferta), in forma de L , etc .
Cei interesati ma pot contacta .
[Yahoo!]
armin
Junior member

Joined: 12/01/2009 17:08:29
Messages: 46
Location: bucuresti
IP:
Offline

salut.

un background 3d in forma de L, modelul amazonian cu dimensiunile:

lungime 80, latime 35 si inaltime 45

ce pret?
methos
Member

Joined: 14/03/2005 18:12:03
Messages: 162
Location: Deva, Hunedoara
IP:
Offline

mai e valabila oferta?
eu nu am reusit sa deschid nimic dar ma intereseaza


[WWW]
catallin
Junior member
[Avatar]

Joined: 09/01/2006 11:32:32
Messages: 43
Location: Bucuresti
IP:
Offline

Oferta e o mare tzeapa!
Povestea pe scurt: omul s-a bucurat la fix 150 de lei! De la mine....probabil mai exista si alti pagubiti.

Mai in detaliu: contactat pe adresa de gmail ofertantul, picat de acord asupra pretului si procedurii de intrare in posesie a decorului, virat 150 ron avans in contul specificat, promis livrare decor in 3-4 zile, trecut 3 saptamani de la data tranzactiei bancare (nu mai punem de la data primei discutii, ca-i mai mult de o luna!) 16.03.2009, decor ioc. Unii se vor intreba de ce am rabdat atat pana sa scriu aici. Raspuns simplu, 2 motive: sunt un tip rabdator, si al doilea sunt genul de om care acord si cea de a 2 sansa...dupa ce m-a dat pe gheatza ca-i racit si chipurile nu poate lua legatura cu cei care produc decorul, l-am mai pasuit cu vrajeala inca o saptamana.

Esenta: grija mare la afacerile pe net! Eu am riscat fiindca chiar mi-a placut cum arata decorul si ca mi-a promis ca-l poate face la profilul si dimensiunea cerute de mine.

As dori sa ma jutati in PM, cei care cunoasteti site-uri de profil...am facut acelasi anunt si pe acvarist.ro si as vrea sa dau vestea pe toate forumurile similare pentru a nu mai exista si alti pagubiti. Multumesc.

Cata
stiucarul
Member
[Avatar]

Joined: 22/12/2008 14:01:54
Messages: 134
Location: Baia Mare
IP:
Offline

Vreau si eu oferta .
iulian_bud@yahoo.com
 
Forum Index » Vanzari
Go to:   
Powered by JForum 2.3.4 © 2012 JForum Team • Maintained by Andowson.com