[Logo www.acvariu.ro]

Acvariu.ro - forum - Cea dintai comunitate a acvaristilor
  [Search] Search   [Recent Topics] Recent Topics   [Hottest Topics] Hottest Topics   [Top Downloads] Top Downloads   [Members] Member Listing   [Groups] acvariu.ro 
[Register] Register / 
[Login] Login 
Decoruri, background-uri pentru acvarii & terrarii  XML
Forum Index » Vanzari
Author Message
stiucarul
Member
[Avatar]

Joined: 22/12/2008 14:01:54
Messages: 134
Location: Baia Mare
IP:
Offline

Ma interesa si pe mine oferta dar dupa ce am citit ce a patit Catallin ma las pagubas.
reefer
Senior member
[Avatar]

Joined: 18/05/2008 01:32:59
Messages: 819
Location: Buzau
IP:
Offline

Ideea sta in felul urmator :
Am luat bani in avans pe seama anuntului astuia , de-a lungul timpului - peste 40 de milioane . Da , cum ati auzit - 40 milioane !!! Nu sunt nicidecum persoana catalogata de unii pe aici ....
Procedura era in felul urmator . Eu cunosteam un tip aici in Buzau care se ocupa de asa ceva . Eu luam comanda de la diversi de pe forum si le dadeam in lucru la respectivul . Ca sa se apuce de ele , vroia un avans , astea erau cerintele lui .
Toate bune si frumoase,( s-au realizat decoruri cu bani in avans si de 1000 RON/buc, livrate la timp-ma deplasam personal uneori, toata lumea multumita/ lumea care au facut afaceri cu mine poate sa confirme ) pana acum aprox. cateva saptamani , cand am vazut ca intarzie cu realizarea unor decoruri . Am devenit si eu suspicios , l-am intrebat de stadiul decorurilor, ca ulterior sa ii cer banii inapoi . De atunci stau dupa fundul lui ca sa recuperez acesti bani . Este vorba de 3 decoruri - (650 + 150+200 RON ) .
Pe celalalt forum exista un link de feed-back , unde au postat foarte multi colaboratori de ai mei , pana la momentul cand lucrurile au luat o alta directie .
Pe scurt , daca pana la sfarsitul lunii aprilie , nu recuperez acesti bani de la respectiva persoana , eu ma angajez personal sa returnez banii celor pagubiti . Sa fie teapa la mine !! .
Totul a concurat si cu o perioada in care am fost foarte ocupat , si nu am avut timpul necesar sa dau atentia cuvenita acestui aspect .
Inca o data , imi cer scuze tuturor .
[Yahoo!]
catallin
Junior member
[Avatar]

Joined: 09/01/2006 11:32:32
Messages: 43
Location: Bucuresti
IP:
Offline

Pana la sfarsitul lunii (sper ca e vorba de aprilie 2009!!)nu mai e mult, asa ca o sa astept rabdator sa vad si eu minunea asta cu returnarea banilor.

Cata
Porcu
Faraonu'
[Avatar]

Joined: 01/03/2002 09:35:00
Messages: 11163
Location: Egiptu' Antic
IP:
Offline

Va rog sa nu mai aduceti in discutie cele inimplate pe alte forumuri de profil .

Poze: smilie ... Poze cu plante
 
Forum Index » Vanzari
Go to:   
Powered by JForum 2.3.4 © 2012 JForum Team • Maintained by Andowson.com