[Logo www.acvariu.ro]

Acvariu.ro - forum - Cea dintai comunitate a acvaristilor
  [Search] Search   [Recent Topics] Recent Topics   [Hottest Topics] Hottest Topics   [Top Downloads] Top Downloads   [Members] Member Listing   [Groups] acvariu.ro 
[Register] Register / 
[Login] Login 
CARENTA MINERALA LA OSCARI  XML
Forum Index » Boli/tratamente
Author Message
Otto451
Junior member
[Avatar]

Joined: 28/10/2005 14:58:45
Messages: 10
Location: timisoara
IP:
Offline

Eu azi am preparat mancarea vitaminizata naturala ce am gasit pe link-ul acela ce mi-ati trimis, cel cu HITH... Am pus toate ingredientele, inima, crab, ficat de pui, mazare verde, spanac, etc. si toate astea am pus intr-o gelatina preparata dinainte dintr-un pliculet de praf de gelatina. Chestia e ca nu s-a legat destul de bine compozitia dupa parerea mea si face destul de multa mizerie in acvariu.

I have fish to 15 year's. At present may interest is the oscar fishs and he's diseases.
[Yahoo!]
Otto451
Junior member
[Avatar]

Joined: 28/10/2005 14:58:45
Messages: 10
Location: timisoara
IP:
Offline

Tin sa va anunt ca mancarea vitaminizata naturala dupa reteta de pe link-ul cu hith a fost un esec, numai multa mizerie in acvariu. Acum le dau inima de vita si creveti cu spirulina facuta praf. La inceput o scuipau afara, nu stiu ce gust o avea, apoi au inceput sa manance fara problema. La fiecare masa imbib mancarea in spirulina si am observat ca au mai multa pofta de mancare. Oare compenseaza Sera mineral salt? Ca nu am reusit sa gasesc nici acum.

I have fish to 15 year's. At present may interest is the oscar fishs and he's diseases.
[Yahoo!]
fr0ggy
Senior member
[Avatar]

Joined: 06/09/2004 15:30:00
Messages: 590
Location: brasov
IP:
Offline

orice aport de vitamine e bine venit, cred.

ai mei oscari le mananca intregi, ca pastile, le molfaie fericiti. le dau cam 1 data pe saptamana cate 2 de fiecare.

image
[Yahoo!]
 
Forum Index » Boli/tratamente
Go to:   
Powered by JForum 2.3.4 © 2012 JForum Team • Maintained by Andowson.com