[Logo www.acvariu.ro]

Acvariu.ro - forum - Cea dintai comunitate a acvaristilor
  [Search] Search   [Recent Topics] Recent Topics   [Hottest Topics] Hottest Topics   [Top Downloads] Top Downloads   [Members] Member Listing   [Groups] acvariu.ro 
[Register] Register / 
[Login] Login 
Messages posted by: radu_dragan
Forum Index » Profile for radu_dragan » Messages posted by radu_dragan
Message
se poate inchide ,multumesc
vand buturuga,50 ron,0735517238 radu 40-45 cm inaltime
cumpar 5-10 puisori,1-3cm de hemicromis bimaculatus,puiuti portocali seamana cu careleus doar ca sunt portocali,nu le stiu denumirea astept oferte aici sau 0735517238:0767030971 Radu Mailandia Esthere se pare ca asa se numesc cei portocali
salut,mai este valabil anuntul?
se poate inchide,multumesc de gazduire
vand Filtru Extern Tetratec EX 600,nu este nou,nu curge,este in functiune in acvariul meu,vechime cam 2 ani din care folosit 5-6 luni,130 ron,detalii pe pm sau 0735517238
salut iasul,varul meu sta in iasi pacat ca nu este pasionat de acvaristica,spuneti-mi ce cilide ar merge in acvariul meu,1 mascul cu 2 femela la 300l,in total cati pesti si rasele daca se poate,multumesc
mai am cateva pietre,pt malawi stiu ca le trebuie ascunzatori,incerc sa fac ceva frumos dar cu costuri reduse,vreau ceva colorat,nu stiu daca este bine dar ma gandeam la 1 mascul si 2 femele,sa fie variatie de culori,am cativa puisori ,trebuie sa mai populez dar momentan nu sunt fonduri
mai astept 2-3 luni pt filtre,defapt filtru,am gasit ceva dar banii....autocolant am avut ceva stil piatra,ori il pun inapoi ori cand dau de bani cumpar ceva 3d stil piatra,cu pestii am de invatat,mai citesc mai ascult sfaturi pana la urma sper sa iasa ceva frumos,multumesc de sfaturi si de primire
stiu ca este prea gol pt 300l,nu m am apucat de mult cu cilide,acum caut sa cumpar sa l populez calumea,oricum as vrea sfaturi ,poate am gresit cu ceva,multumesc inca o data si sarbatori fericite
multumesc frumos andrei,papagalii nu mai sunt in acvariu,critici ceva?sfaturi?
http://img844.imageshack.us/gal.php?g=dsc03457sw.jpg
nu stiu sa schimb rezolutia spre rusinea mea,incerc acum sa pun doar 1 poza
pozele sunt prea mari cred si daia nu le a incarcat,incerc mai pe seara sa fac poze
multumesc de primire,doar cateva poze am momentan,papagalii nu mai sunt in acvariu,am doar 15 puiuti de malawi,nu le prea stiu denumirea,voi reveni cu poze
Ma numesc , Dragan Radu Victor, sunt din Bucuresti
Si sunt detinatorul unui acvariu de 300l,incalzitor aquael 200w,filtru intern nu este o marca,filtru extern tetrate cam micut,plante 5-6 anubias,6-7 pomaceea,iar ca pesti doar 15 pui(3-4 cm) de ciclide malawi,sa auzim de bine si daca vreti si am postat bine revin si cu poze,salut
salut,sunt prea nou sa ma bag in seama la donatii,nu vreai sa i vinzi?spune mi un pret salut
 
Forum Index » Profile for radu_dragan » Messages posted by radu_dragan
Go to:   
Powered by JForum 2.3.4 © 2012 JForum Team • Maintained by Andowson.com