[Logo www.acvariu.ro]

Acvariu.ro - forum - Cea dintai comunitate a acvaristilor
  [Search] Search   [Recent Topics] Recent Topics   [Hottest Topics] Hottest Topics   [Top Downloads] Top Downloads   [Members] Member Listing   [Groups] acvariu.ro 
[Register] Register / 
[Login] Login 
Messages posted by: ultkas
Forum Index » Profile for ultkas » Messages posted by ultkas
Message
Salut, rog daca stie cineva ce diametru are filetul de la in-ul instalatiei de osmoza Aquili.
Scuze ca nu am specificat, este vorba de un acvariu marin.
Salut, am si eu o intrebare de incepator. Ce putere ar trebui sa aiba o lampa led la un acvariu de 60x50x50?
De vanzare o penseta inox de 28 cm cu varf curbat pentru plantat.
image
image

Pret 25 lei

Telefon 0722.464.025
penseta inox de 28 cm cu varf curbat pentru plantat.
image
image

Pret 25 lei

Telefon 0722.464.025
Acvariu 30x20x20 cu peste Betta foarte frumos:
- pompa aer
- lampa nano
- vegetatie java moss
- substrat negru
Acvariul este ciclat si se poate utiliza imediat.
Pret 50 lei.


image


Flame Moss de vanzare:
5 poturi de flame moss urgent ca se strica e deja scos - 10 lei potul sau 40 de lei toate

Lampa Boyu 11w:
35 lei
Imagini in susul paginii.
Se mai vinde Pompa aer Resun AC - 9602 cu 2 iesiri - deja are piatra de aer si furtun transparent + valva pe cablu.

Incalzitor Aquael 50w - 20 lei

Acvariu 35x25x25 - 70 lei - include tot ce se vede in imagini, pietre substrat, incalzitor + pompa de aer descrisa mai sus.

Am pus si o poza cum arata acvariul inainte sa il desfac.

image
image
image
image
Vand 2 acvarii complet utilate dupa cum urmeaza:
1. Acvariu 35x25x25 cu foarte multi Guppy este dotat cu:
- filtru hang on, pompa aer, incalzitor, lampa nano 11w
- 2 pietre foarte frumoase
- substrat negru
- foarte mult java moss care creste foarte repede si da un aspect foarte placut
Acvariul este ciclat si se poate utiliza imediat.
Pret 150 lei.

2. Acvariu 30x20x20 cu peste Betta foarte frumos si cativa creveti Red Cherry este dotat cu:
- pompa aer
- incalzitor plat Aquael
- lampa nano
- vegetatie java moss
- substrat negru
Acvariul este ciclat si se poate utiliza imediat.
Pret 100 lei.

Acvariul 1
image

Acvariul 2
image

Telefon 0722.464.025
Vand incalzitor Incalzitor Eheim Jager 50 W. Nu e nou dar merge impecabil.
Pret 40 lei
Vand 1 punga de JBL Manado 5l si 1 de JBL Aquabasis 2.5l + o gramada de plante de plastic.
Pret Manado+Aquabasis: 40 lei
Telefon 0722.464.025
Se pot ridica de la Valea Argesului captatul troleibuzelor 69, 93, 90 sau autobuzele 168, 268, 368, 668, 173.
Vand filtru extern Eheim 2215 Classic NOU NEFOLOSIT, in cutia lui originala cu tot ce a venit el in cutie. (bonus o cutie de inele ceramice tetra).

Se mai adauga 2 pungi NOI Sigilate de JBL Manado 5l si una de JBL Aquabasis 2.5l + o gramada de plante de plastic.

Caracteristici filtru:
filtru extern pentru acvarii cu capacitate de pana la 350 litri
debit: 620 litri / h
inaltimea maxima 1.8 m
consum de energie: 15W / h
volum filtru: 4 litri; volum total canistra: 4.8l
dimensiuni Ø x h: 185 x 370 mm

image

Pret pe toate produsele: 400 lei
Pret filtru: 350 lei
Pret Manado+Aquabasis: 60 lei

Telefon 0722.464.025

Se pot ridica de la Valea Argesului captatul troleibuzelor 69, 93, 90 sau autobuzele 168, 268, 368, 668, 173.
Vand filtru extern Eheim 2215 Classic NOU NEFOLOSIT.

Pret: 360 lei

Donez urgent 2 gurami mari, un scalar mare wild cu dungi si e posibil si altii dar in principiu cei 3 pestisori.
Se pot ridica azi in jurul orei 18.00 din zona Drumul Taberei - Mega Image (pe bucla la statia de autobuz Posta).
Tel: 0722.464.025


S-au dat, mersi.
Vand acvariu 60x30x30 (folosit 6 luni) + dulap Eheim 60x30x35 (Nou nout nici nu a fost montat. Este in cutie cum l-am cumparat.) + filtru intern (face fata fara probleme acvariului) + termometru)
image
Bonus se primesc si cativa pesti : Gourami, 1 Scalar mare si inca 3-4 plus plantele care sunt acum in acvariu.

Pretul meu este 200 lei negociabil. Astept oferte cu preturile voastre. De preferinta in Bucuresti.
Vand acvariu 60x30x30 (folosit 6 luni) + dulap Eheim 60x30x35 (Nou nout nici nu a fost montat. Este in cutie cum l-am cumparat.) + filtru intern (face fata fara probleme acvariului) + termometru)
image
Bonus se primesc si cativa pesti : Gourami, 1 Scalar mare si inca 3-4 plus plantele care sunt acum in acvariu.

Pret: 230 lei tot setul
Vand acvariu 60x30x30 (folosit 6 luni) + dulap Eheim 60x30x35 (Nou nout nici nu a fost montat. Este in cutie cum l-am cumparat.) + filtru intern (face fata fara probleme acvariului) + termometru)
image
Bonus se primesc si cativa pesti : Gourami, 1 Scalar mare si inca 3-4 plus plantele care sunt acum in acvariu.

Pret: 250 lei tot setul
Vand creveti Red Cherry - 15 buc = 10 lei

Se vand in zona Mega Image Drumul Taberei (pe bucla statia de autobuz Posta). In provincie din pacate nu pot trimite din lipsa de timp.
Telefon 0722.464.025
Marian.
Vand creveti Red Cherry - 1 leu bucata
Vand creveti Red Cherry - 10 buc = 15 lei

Se vand in zona Mega Image Drumul Taberei (pe bucla statia de autobuz Posta).
Superb. Am ramas masca
In viitor sper sa am si eu ceva macar la 50% din ce ai tu acolo.
Bafta in continuare
Schimb Rotala rotundifolia red 7-8 fire (care nu arata prea bine, nu are alge dar nu se dezvolta normal la mine in acvariu pentru ca nu am co2) pe 2-3 fire de rotala rotundifolia clasica. In Drumul Taberei daca se poate. Mersi.
 
Forum Index » Profile for ultkas » Messages posted by ultkas
Go to:   
Powered by JForum 2.3.4 © 2012 JForum Team • Maintained by Andowson.com