[Logo www.acvariu.ro]

Acvariu.ro - forum - Cea dintai comunitate a acvaristilor
  [Search] Search   [Recent Topics] Recent Topics   [Hottest Topics] Hottest Topics   [Top Downloads] Top Downloads   [Members] Member Listing   [Groups] acvariu.ro 
[Register] Register / 
[Login] Login 
Messages posted by: rachim
Forum Index » Profile for rachim » Messages posted by rachim
Message
- Filtru jebo 809 1200l cu toate accesoriile, in stare perfecta de functionare + 4 sertare cu siporax -200 lei
- decor 3D din fibra 98x40 cm (nu este diy) - 100 lei
- Incalzitor Sera 250w - 30 lei


Contact: tel. 0742132828 sau ym rigi18@yahoo.com
bilti wrote:vorba aia: "la placinte inainte la razboi inapoi". cand e vorba de primit moka se cam arunca romanasu nostru neaos! culmea e ca se anunta o gramada desi e doar o bucata.

Nr il am de pe blog-ul lui.
Am sunat eu la el imediat dupa ce a aparut anuntul si a spus ca e dat deja de ceva timp. Deci..
Puii au 2-3cm si sunt hraniti cu mancare Aquatic Nature si Ocean Nutrition, pret 3.5lei/buc. Trimit si in tara minim 10 buc, daca exista mijloc de transport direct. Livrare personala in Bucuresti pe 2 februarie.
_________________
Se poate inchide. Multumesc frumos.
Vand filtru extern Serafil 900 cu toate accesoriile mai putin mediile filtrante. Filrul functioneaza perfect si nu curge. A fost inlocuit cu un Jebo 809 si imi ocuoa spatiul degeaba. Pret 110lei.
Mai sunt 10 pui de 5-6 cm, pretul pentru toti este de 40 ron sau schimb cu pui de aulonocara. Sambata ii pot aduce in Bucuresti. Mai jos gasiti o poza cu taticul lor care este un exemplar foarte frumos si una cu unul dintre pui.
Mascul
Pui
Anuntul este inca de actualitate, mai am cam 15 pui la 5-6cm.Schimb si cu alte produse de acvaristica.
Chiar nu vrea nimeni niste pesti frumosi?Pe langa Pseudotropheus Greshakei se mai dau si 6-7 Labidochromis caeruleus. Intre timp au mai crescut, au 5cm.
Bine ai venit!! Eu credeam ca in pitesti nu prea mai exista acvaristi.
Vand 40 de pui de Pseudotropheus Greshakey. Puii au 3cm si sunt hraniti cu mancare Hikari, Sera si grindal , pret 3.5lei/buc. Trimit si in tara minim 10 buc, daca exista mijloc de transport direct.
Stoc disponibil 10 buc. Pentru cine ii ia pe toti ii dau cu 3lei buc.
Se poate inchide. Multumesc!!
Daca exista mijloc de transport trimit.
Plantele si pestii sunt rezervate.
Se vinde acvariu+dulap+filtru, 130LEI, si lampa Resun 76cm cu 2X18w 1 Floura si 1 Aqua Glo la 100 Lei negociabil.
Cteva poze http://picasaweb.google.ro/Rachim24/Acvariu126l#5296037395049286802
Vand 20 de pui de Pseudotropheus Greshakey. Puii au 3cmsi sunt hraniti numai cu mancare Hikari , pret 3.5lei/buc. Trimit si in tara minim 10 buc, daca exista mijloc de transport direct.
Da, anuntul este valabil. Pentru poze va rog sa ma contactati la rigi18@yahoo.com dupa ora 6.
Nu se vinde nimic separat. :-)
Vand acvariu 126l(80x40x40) din geam de 6mm.
Este dotat cu un filtru intern resun 350l/h, incalzitor 100w, o lampa Resun cu 2 neoane + alte 2 neoane(1 Floura, 1 Aqua glo 2x 865), o gramada de plante ,2 buturugi mari, 9 ramirezi, 3 dwarf puffer 1 ancistrus si 3 sae.
Acvariul vine impreuna cu dulp din pal de 18mm cantuit cu Abs de 2 mm si ca bonus dau o cultura de grindal si un difuzor co2 din sticla.

Pret de 350 lei.

Livreare in Bucuresti in data de 31/01/2009.
Pentru mai multe detali va rog sa ma contactati pe Yahoo Mesenger la adresa din semnatura.
 
Forum Index » Profile for rachim » Messages posted by rachim
Go to:   
Powered by JForum 2.3.4 © 2012 JForum Team • Maintained by Andowson.com