[Logo www.acvariu.ro]

Acvariu.ro - forum - Cea dintai comunitate a acvaristilor
  [Search] Search   [Recent Topics] Recent Topics   [Hottest Topics] Hottest Topics   [Top Downloads] Top Downloads   [Members] Member Listing   [Groups] acvariu.ro 
[Register] Register / 
[Login] Login 
Messages posted by: osmosess
Forum Index » Profile for osmosess » Messages posted by osmosess
Message
Schimb o pereche matura Ancistrus dolichopterus, doua femele Pelvicachromis pulcher (kribensis) si Gyrinocheilus aymonieri pe creveti.
Pe langa pesti se adauga si trei Valisneria Giganteea sanatoase si frumoase.

Am de donat 10 fire de egeria densa ,de preferat in piatra neamt
Salut. Sunt din Piatra Neamt si caut un mascul de Kribensis adult
Multumesc de raspuns.
Daca e acorus inseamna ca nu va rezista prea mult in apa. Am luat-o degeaba se pare.
Salutare

Ma puteti ajuta cu recunosterea acestei plante?
Donez o pereche de ancistrus si un aymonieri.
Multumesc frumos
Sorry iti pot oferi doar cash sau un echinodorus bleheri marisor
Cumpar femela ancistrus adullt. Puteti lasa mesaj pe PM sau lasati un numar de telefon.



Merci
eu le tin intr-o punga in frigider de vreo 3 ani si inca mai eclozeaza (nu ca atunci cand le-am cumparat dar inca sunt multumit)
donez valisneria gigantea 6 plante. doritorii sa-mi lase mesaj pe pm.
si daca are cineva riccia fluitans o primesc bucuros.
Salutare.
Daca poate cineva sa ma ajute, as dori sa cumpar o femela de Apistograma Cacatudoides.
donez testoasa are 11 cm in diametru cine o doreste sa sune la 0740200944 sau id yahoo osmosessacv@yahoo.com
de grindal am facut rost( merci gabone). mai astept poate se indura cineva cu niste micro macar de sufletul unor pui de ramirez.
si totusi nu are nimeni niste micro sa incep si eu o cultura?
viviparu'"]S-ar putea sa-ti fac eu rost de micro. Nu-ti promit, dar o sa incerc.[/quote:5c7e5d608b wrote:
daca reusesti eu astept cu nerabdare
am sa incerc si cu asta dar daca are cineva micro as fi interesat
imi trebuie pentru niste pui de ramirezi . niste grindal n-ar strica. vorbim pe mess osmosessacv@yahoo.com sau lasa-mi un numar de telefon. merci
as dori sa cumpar niste micro daca are cineva
la unirii am fost eu marti si nu aveau dar dau o fuga si in amzei sa vad daca am noroc cu unu mai rasarit. merci mult.
 
Forum Index » Profile for osmosess » Messages posted by osmosess
Go to:   
Powered by JForum 2.3.4 © 2012 JForum Team • Maintained by Andowson.com