[Logo www.acvariu.ro]

Acvariu.ro - forum - Cea dintai comunitate a acvaristilor
  [Search] Search   [Recent Topics] Recent Topics   [Hottest Topics] Hottest Topics   [Top Downloads] Top Downloads   [Members] Member Listing   [Groups] acvariu.ro 
[Register] Register / 
[Login] Login 
Messages posted by: Mihai.J
Forum Index » Profile for Mihai.J » Messages posted by Mihai.J
Message
Ai grija la mirciulica sau un alt cont NOU FACUT!cel care mi a luat mie donatia (si care toata lumea e sigura ca este celebrul personaj),era interesat sa mi cumpere si perechea matura producatoare.asa ca donatia ta este ffffffffff tentanta!bafta!
Melcii au ajuns in acvariu in conditii bune.multumesc!
Am avut si eu ..O TONA!5 asasini si 4..5 luni,treaba rezolvata.nici urma nu mai am
La metrou a vrut sa i duc si eu...dar nu a mers
Eu zic ca max 30
Si eu sunt AROGANTUL
Pe mn m a mintit ca il cheama eugen din buftea si voia sa i duc si la metrou sa nu se miste baiatul prea mult.asta e.raul e facut nu mai am ce face acum!
Da sunt vinovat ca am dat un nr asa de mare unei persoane.l au facut baietii varza pe FB
Are un semn la gura personajul meu din ce am retinut eu
Seamana descrierea...dar DOMN?E TINEREL GEN...max 30
Credeti ca e acelasi personaj?
https://www.facebook.com/eugen.eduard
NICI MULTUMESC NU A ZIS!NU POT SA CRED
A dat noroc...aproape m a certat si a plecat in 2s....
Fratiloooooor.....cred ca am fost atacat de mirciulica.eu am pus anuntul si pe FB.a venit pt puii de ancistrus...i am trimis poza pe wapp.i a numarat in poza.INTRE TIMP am dat cativa din ei unui alt baiat.erau peste 60 de pui...si cand a venit i a numarat in fata blocului
Perechile au fost date.se poate inchide.multumesc!
Valabil
Donez 2 perechi ancistrusi circa 6luni 6-7cm si un mascul 1an 10cm
Sa va traiasca la toti si sa faca treaba
Donez pui ancistrus.circa 0.5-1..cm la noroc dupa cum o sa i prind pt cei doritori.predare zona colentina-rest.margineni
 
Forum Index » Profile for Mihai.J » Messages posted by Mihai.J
Go to:   
Powered by JForum 2.3.4 © 2012 JForum Team • Maintained by Andowson.com