[Logo www.acvariu.ro]

Acvariu.ro - forum - Cea dintai comunitate a acvaristilor
  [Search] Search   [Recent Topics] Recent Topics   [Hottest Topics] Hottest Topics   [Top Downloads] Top Downloads   [Members] Member Listing   [Groups] acvariu.ro 
[Register] Register / 
[Login] Login 
Messages posted by: Mihai.J
Forum Index » Profile for Mihai.J » Messages posted by Mihai.J
Donez 4 melci asasini maturi,circa 2 ani,dimensiuni destul de mari.ca sa le fac reclama,i am achizitionat pt ca aveam comunitari,un nr foarte mare.si au facut treaba.ideea e ca acum,isi fac treba cu un cocon de pomaceea pe saptamana.0 pui???? de pomaceea.aviz celor care vor aceasta donatie.
Donarea in Dobroesti,str.drumul garii (drumul spre dragon).
Donez mascul ancistrus albino (nascut la mn in bazin din parinti maro clasici),undeva la 6-8 luni,8-10cm.il donez in dobroesti f.aproape de fundeni,pe str.drumul garii care duce la dragon.dupa cum am postat si in donatiile anterioare,imi rezerv dreptul de a alege cui voi dona dupa ce primesc cererile.nu vreau sa scap de el asa repede si oricum.la marimea asta inca face curat.il donez deoarece am 2 masculi si o femela si in scurt timp si el are nevoie de pereche.astept pe cei interesati.o zi buna!
Si NU.NU SUNT RAUTACIOS!L
Eu am zis la misto cu plantele.pe buneeeee!?unde sunt TOTI PESTII ADUNATI?doar nu in acvariul ala.si l a certat pe colegul ca nu a fost atent la ce a scris el.asta mai urma.sa i dam si plante.doamne fereste!
Faza cea mai tare e alta!!??de ANI DE ZILE tot aduna pesti,SI.....abia acum le baga plante!
Daca tot s a apucat de plante,eu zic sa l ajutam cu niste donatii sa nu arunce saracul banii pe fereastra.ne bagam???????
Dupa cum spune si titlul vand un set complet,pachet,ce contine:ACVARIU 80×35×40(L×l×î) 110L circa 90 de apa am eu in el,cu capac si lumina benzi led,2 lumina calda,2 rece,1 albastara,1 rosie.
FILTRE:1 intern TURBO N 750 folosit circa 1 an,filtru extern JBL E 402 NOU! achizitionat acum circa 9 luni,cu factura si garantie,NEFOLOSIT,IN CUTIE.PREFILTRU SUNSUN HE 602 CANISTRA NOUA NEFOLOSITA,am folosit doar buretii.
Comoda la acvariu din MDF negru lucios,facuta acum circa 1 luna...deci noua,facuta pe dimensiunile acvariului si inaltimea de 82cm.
Pe langa acestea diverse: maternitate resun fh01,incalzitor aquael gold 75 professional (nu este pt acv acesta),1l cermec jbl,o pompa de aer folosita,magnet curatare,diverse plante,o buturuga....am si cativa chiriasi in el
Tot pachetul,nu vand separat,650 lei.Pt cei interesati ofer poze in particular pe wapp
Pestii s au dat.se poate inchide.multumesc!
Ancistrusul matur rezervat pt StrumfSef
Da multumesc!pot sa dau detalii despre surpriza si anume ca ancistrusii nu erau numai maro ci si albi.la cei clasici vad ca nu e inghesuiala si mi am rezervat dreptul de a pastra acest aspect doar pt cei CU ADEVARAT INTERESATI.
Puii s au dat
Donez pui ancistrus 2-3 cm din doua generatii,precum si un mascul matur 1an.zona sector 2 dobroesti-pod fundeni.maine dimineata ma mut si incep sa golesc acvariul.pt cei doritori duminica pot sa donez.EXCLUS MIRCIULICA!daca a reusit sa i dea pe cei aproximativ 50 de acum cateva luni.imi rezerv dreptul de a mi alege primitorii.nu trimit in tara.donarea personala
Ai grija la mirciulica sau un alt cont NOU FACUT!cel care mi a luat mie donatia (si care toata lumea e sigura ca este celebrul personaj),era interesat sa mi cumpere si perechea matura producatoare.asa ca donatia ta este ffffffffff tentanta!bafta!
Melcii au ajuns in acvariu in conditii bune.multumesc!
Am avut si eu ..O TONA!5 asasini si 4..5 luni,treaba rezolvata.nici urma nu mai am
La metrou a vrut sa i duc si eu...dar nu a mers
Eu zic ca max 30
Si eu sunt AROGANTUL
Pe mn m a mintit ca il cheama eugen din buftea si voia sa i duc si la metrou sa nu se miste baiatul prea mult.asta e.raul e facut nu mai am ce face acum!
Da sunt vinovat ca am dat un nr asa de mare unei persoane.l au facut baietii varza pe FB
Are un semn la gura personajul meu din ce am retinut eu

Forum Index » Profile for Mihai.J » Messages posted by Mihai.J
Go to: