[Logo www.acvariu.ro]

Acvariu.ro - forum - Cea dintai comunitate a acvaristilor
  [Search] Search   [Recent Topics] Recent Topics   [Hottest Topics] Hottest Topics   [Top Downloads] Top Downloads   [Members] Member Listing   [Groups] acvariu.ro 
[Register] Register / 
[Login] Login 
Salutari tuturor  XML
Forum Index » Despre noi
Author Message
m_3
Senior member
[Avatar]

Joined: 31/01/2008 02:52:17
Messages: 631
Location: Zalau
IP:
Offline

Chiar daca am postat un pic pe acest forum abea acuma am citit despre acesta sectiune...scuzele de rigoare... .Ca orice nou venit o sa am si eu o groaza de intrebari cu care sper sa nu plictisesc membrii acestui forum :somn: . Oricum ideea e ca o sa ma apuc cat de repede de amenajarea unui acvariu. Mentionez ca am avut acvariu cativa ani buni...pana am mers in alt oras la facultate si l-am desfiintat pt ca nu era cine sa il mai ingrijasca corespunzator. Acum insa dupa 5 ani de absenta ma apuc iar cu forte proaspete si mai ales cu cunostinte noi acumulate (gratie acestui forum si internetului ). Pentru inceput o sa amenajez un acvariu de 118 l (80 x 33 x 45), sunt dimensiuni atipice, stiu, dar deocamdata atat imi permite spatiul. Pe viitor am insa in plan un acvariu de 400 l (160 x 50 x 50) . Oricum pana in vara nu misc nimic, deoarece sunt in faza de adunare de informatii si nici foarte mult timp nu am acuma (liceenta si alte tampenii ca de sfarsit de facultate...).
In fine cred ca v-am plictisit destul cu povestile. Va dores numai bine si va multumesc anticipat pentru ajutorul care o sa il oferiti.
m_3
Senior member
[Avatar]

Joined: 31/01/2008 02:52:17
Messages: 631
Location: Zalau
IP:
Offline

A si uite ca tocmai sa ma prezint am uitat... (oboseala asta):
Ma numesc Radu, am 24 de ani si sunt din Zalau (jud Salaj).
Pana in vara o sa am foarte multe drumuri si in Oradea ca acolo studiez.
Toate cele bune.
koala
Batran si obosit
[Avatar]

Joined: 05/03/2002 02:00:00
Messages: 23583
Location: Bucuresti
IP:
Offline

Salutare si bun venit !

Samson & Delilah (2002) - Marele African (2007) - Angels in heaven (2010) - Life is like a box of chocolates (2011) - Nemo's House (2012) - The Big One (2012) - Cubul (2013) - The Return (2014) - Back to the roots (2015) - Un sumatran, doi sumatrani (2020)
Alex
Administrator
[Avatar]

Joined: 28/07/2004 22:32:30
Messages: 4189
Location: Bucur-Obor
IP:
Offline

m_3 wrote:Chiar daca am postat un pic pe acest forum abea acuma am citit despre acesta sectiune...scuzele de rigoare...

Ai vazut ca si noi nu am procedat chiar in limita regulamentului cu tine asa ca odata indeplinita si aceasta formalitate: bine ai venit

SPUNE-MI CE "CODOI" AI CA SA-TI SPUN CINE ESTI
 
Forum Index » Despre noi
Go to:   
Powered by JForum 2.3.4 © 2012 JForum Team • Maintained by Andowson.com