[Logo www.acvariu.ro]

Acvariu.ro - forum - Cea dintai comunitate a acvaristilor
  [Search] Search   [Recent Topics] Recent Topics   [Hottest Topics] Hottest Topics   [Top Downloads] Top Downloads   [Members] Member Listing   [Groups] acvariu.ro 
[Register] Register / 
[Login] Login 
Donez guppy 100+, Bucuresti  XML
Forum Index » Donatii
Author Message
cristian_tanase1993
Unripe member

Joined: 04/05/2020 10:52:29
Messages: 1
IP:
Offline

Nu ii mai pot tine, si doresc sa donez toti guppy pe care ii am (aproximez undeva la 100+).
Se pot ridica din zona Lujerului, Militari.
ccdumitrescu
Senior member

Joined: 15/12/2011 14:53:35
Messages: 753
Location: Bucuresti - Crangasi
IP:
Offline

Aoleu, aten?ie la Mirciulica

Bucuresti-Crangasi ;0748143754
[Yahoo!]
Gbyu69
Member

Joined: 29/11/2015 03:41:09
Messages: 205
Location: Bucuresti - S6
IP:
Offline

Au ap?rut al?ii mai tari ca Mic?unica. Urm?ri?i cine ia orice
ugarit5
Senior member
[Avatar]

Joined: 20/04/2020 17:30:39
Messages: 1188
Location: Bucuresti
IP:
Offline

Au aparut imitatorii
[WWW]
Mihai.Neaga
Junior member

Joined: 06/03/2021 19:49:10
Messages: 20
IP:
Offline

Eu stau aproape ?i pot veni chiar maine dar nu pot lua 100...maxim20 mai am unii ?i vreau sa împrospatez sângele putin, o sa vb si cu altii sa va ajut
carter15bebe
Junior member

Joined: 14/03/2019 02:00:44
Messages: 25
IP:
Offline

Si eu eram interesat de cativa...chiar as da niste plante la schimb caci am ceva... Multu!
aryna
Junior member

Joined: 13/01/2011 23:25:43
Messages: 40
Location: Bucuresti Piata Ion Mihalache
IP:
Offline

Mihai Neaga tot ia donatii.. promite altora ca le va face un bine apoi nu se mai tine de nici o promisiune. In schimb cand e vorba de dat nu ofera nimic decat pe bani...
[Yahoo!]
Mihai.Neaga
Junior member

Joined: 06/03/2021 19:49:10
Messages: 20
IP:
Offline

Iart? m? c? nu am timp sa merg pân? în Pantelimon sa iau niste ancistrusi ?i dup? pana in Dristor sa vi aduc. sau Crânga?i. Eu zic sa va vede?i în lungul nasului înainte s? vorbi?i de mine. Am dat sute de pe?ti gratis ?i pe?ti scumpi. numai unui prieten cred c? i am dat pe?ti in valoare de 1000 lei a?a c? s? l ajut sa ?i înceap? o cresc?torie. Sunte?i nr1 la luat dona?ii ?i insistat ?i tot eu sunt ?la r?u? ))) Nu am luat ancistusii aia nici acum. Da?i i Mesaj lui Cristian Alin , adminul de la grupul de dona?ii ?i întreba?i l câ?i pe?ti am luat de la el din dona?ie aia. N are loc lumea de voi nic?ieri ofensatilor .... )))
Mihai.Neaga
Junior member

Joined: 06/03/2021 19:49:10
Messages: 20
IP:
Offline

Du te ia tu toti guppy iarta ma ca am vrut sa mi schimb sangele la linia mea fara sa fac pomana si pachete de impartit
paradoxx
Aquamaster
[Avatar]

Joined: 06/07/2013 01:33:53
Messages: 3441
Location: Prin tara
IP:
Offline

ce-mi place cand ne-ntelegem

Sunt Mandru ca sunt SUMA DEFECTELOR MELE 1488
[Email] [Yahoo!]
aryna
Junior member

Joined: 13/01/2011 23:25:43
Messages: 40
Location: Bucuresti Piata Ion Mihalache
IP:
Offline

Nu ma pun la mintea si educatia unui pusti. Am vrut doar sa avertizez ca pentru donatii si promisiuni Mihai are timp berechet, nu mai vorbesc daca cumperi ceva de la el, imediat gaseste timp... In schimb incurca lumea cu promisiuni doar doar primeste el donatiile... Cand i.am dat 2 scalari luati tot de pe forum a venit in 2 ore in celalalt capat de ora?... Asa ca, macar nu va lasati amagiti. Atat am avut de zis!
[Yahoo!]
Andromeda97
Unripe member

Joined: 20/10/2020 23:36:19
Messages: 3
IP:
Offline

Singura persoana care vorbe?te prostii e?ti dumneata. Mihai e un b?iat cu bun simt ?i tot timpul s-a ?inut de cuvânt atunci când a fost vorba de vânz?ri /dona?ii. Am foarte mul?i pe?ti dona?i de la el, to?i s?n?to?i ?i frumo?i. A venit tot timpul la locurile stabilite, f?r? sa fie vreo discu?ie. Cum ar fi sa va vede?i de via?a dumneavoastr? ?i sa nu mai împr??tia?i minciuni ca mai tare va face?i de râs.
Dragos Matei
Membru de baza
[Avatar]

Joined: 19/03/2013 14:17:07
Messages: 487
Location: Jiuleshti-City, Bucares'
IP:
Offline

De ce oare "acvaristica practica" devine vara plictisitoare ca un sejur la ... Amara, iar in sezonul rece se "ascute" ca niste ... patine de mall !?

Nici donatiile nu mai sunt ce erau ...

Forever Two Wheels !!!
[WWW]
dan.pavelescu
Liliacul
[Avatar]

Joined: 19/04/2011 15:50:00
Messages: 12935
Location: Bucuresti/Bruxelles
IP:
Offline

Macar la donatii mai citim ceva, ca la jurnale bate vantul..

I'm Batman!

The Forgotten Sands
Release the kraken!
Soupe de poisson

Mi te supui.
[WWW]
aryna
Junior member

Joined: 13/01/2011 23:25:43
Messages: 40
Location: Bucuresti Piata Ion Mihalache
IP:
Offline

Eu nu am de ce sa ma fac de ras... Asa cum Mihai e mereu prezent peste tot unde este vorba de pesti si acvaristica asa are si diversi indivizi care scriu pentru el. Nu am nevoie de sfaturi de la cei ca el, e un pustan fara minte si fara educatie care are impresia ca toti sunt prosti numai el destept. Stati linistiti ca imi vad de viata mea. Doar am vrut sa ii anunt pe cei care nu il cunosc, pe ceilalti stie cum sa ii invarta... Nu stiam ca si.a platot avocati... probabil din banii obtinuti din vanzarea donatiilor... Eu atat am avut de spus.
[Yahoo!]
carter15bebe
Junior member

Joined: 14/03/2019 02:00:44
Messages: 25
IP:
Offline

Fiti mai oameni .....altii sufera si voi......sa ia cine vrea cat vrea caci cu ce zice unul altul...tot nu se schimba nimic .....
Al vostru 'om trecut prin viata'

Stima ..

ON : daca se poate face schimb de cativa mormoloci....de maine sunt in concediu....si am bicicleta... (caci la capitolul $ stau mai prost ca baba de vinde legatura de patrunjel la 1 leu)
si nu va speriati de bike caci e deala mic....la relantiu.

MS
Mihai.Neaga
Junior member

Joined: 06/03/2021 19:49:10
Messages: 20
IP:
Offline

Mama dar cata frustrare aveti acumulata ca nu mi am facut timp sa va donez niste ancistrusi. Eu cresc si inmultesc pesti cumpar engros. Nu am avocati.am oameni care ma respecta pentru ca si eu la randul meu ii respect si am zeci de oameni care au luat donatii sau au cumparat ceva de la mine sau care au stat ore intregi cu mine la telefon sa i ajut .n am nevoie de aprecierea unei persoane cu probleme de genul existentiale. Pentru tine sunt mihai ?i atat. Nu pusti nici atat fara minte. Nu v am jignit incat sa ma faceti prost pe fata. Cum sa ne tragem asa de sireturi pe motiv ca ce? Ca aveti niste ani in plus ? Daca imi vorbiti asa jignitor si imi faceti reclama negativa ii ave?i degeaba. Repet .scuze ca am 3 job uri plus un hobby si iubita si nevoi si progleme si de nesimtit ce sunt nu mi am facut timp sa va donez acei ancistrusi care in continuare aia negri imi fac mizerie si nu i mai suport iar cei albino nu au ajuns la mine . Incredibil ce pot unii sa infloreasca. Scuze celui care a postat si adminilor.e ultima data cand mai raspund persoanelor de genul .
Respect ?i celor de mai sus care au intervenit
Gbyu69
Member

Joined: 29/11/2015 03:41:09
Messages: 205
Location: Bucuresti - S6
IP:
Offline

Neaga tiam donat ?i pe facebook ?i pe. grupuri diverse ai ap?rut aici iei de la to?i. Po?i sa.iti faci ?i 10 site-uri aici e acvariu.ro nu confunda omenia cu prosteala . Eu am luat guppy ?i am împ?r?it la înc? 2 amici nu am vândut. Dac? nu terminati va fac o reclama ?i pe facebook de nu mai lua?i nimic de la nimeni .
Mihai.Neaga
Junior member

Joined: 06/03/2021 19:49:10
Messages: 20
IP:
Offline

Nu guppy doresc si nu ma prostesc deloc . Apreciez. Poate mi spui si cum esti pe fb sa vb. Idee era ca ma jigneste ptc nu am avut timp sa ma duc sa i duc niste pesti. Am la donat pesti cu caru in momentul asta ptc renunt la mare parte din acvarii. Dar dac? nu vine nimeni dupa ei.eu nu am timp cu 3 job uri sa fac delivery. Fara gluma......
Mihai.Neaga
Junior member

Joined: 06/03/2021 19:49:10
Messages: 20
IP:
Offline

dan.pavelescu wrote:Macar la donatii mai citim ceva, ca la jurnale bate vantul..

Sunt discutii diverse. Incerc cat pot sa maresc grupul de whatsapp si messenger le este mai lejer lumii sa vorbeasca acolo dar nu sunt doritorii...to?i inteleg ca sunt grupuri in care intri si dpar citesti....de scris 4-5 din 100... Tara noastra este plina de acvaristi buni, maestri si multi oameni care ori au citit mult ori au experimentat mult...dar nu mai sunt vremurile ca inainte sa curga discutiile...acum trebuie sa tragi de ele
 
Forum Index » Donatii
Go to:   
Powered by JForum 2.3.4 © 2012 JForum Team • Maintained by Andowson.com