[Logo www.acvariu.ro]

Acvariu.ro - forum - Cea dintai comunitate a acvaristilor
  [Search] Search   [Recent Topics] Recent Topics   [Hottest Topics] Hottest Topics   [Top Downloads] Top Downloads   [Members] Member Listing   [Groups] acvariu.ro 
[Register] Register / 
[Login] Login 
Salutare  XML
Forum Index » Despre noi
Author Message
MKE
Junior member

Joined: 09/01/2019 20:55:03
Messages: 16
Location: Pitesti
IP:
Offline

Salut tuturor!

Sunt Mihai, am 31 de ani, sunt din Pitesti si vreau sa revin in activitate. Am avut pe perioada liceului si facultatii un acvariu de 90L, filtru intern, plante decente, curat, pesti "comuni", xipho, molly, ancistrusi si un toracatum.

Acvariul a plecat la un prieten si eu m-am apucat de unul de 200L, background DIY, sticla 10mm, 120x45x40.. nu l-am mai pus in functiune din lipsa timp, dar am facut schimb/schimb cu un baiat din Ploiesti, acvariul meu si-a atins destinatia sta frumos intr-un living, iar la mine in garaj a stat cativa ani al lui, 100x50x30, aprox. 150L. Am comandat masa, m-am interesat de filtrari, am reinceput sa citesc despre ce am ramas in urma...dar mai multe le discutam la coltul incepatorului momentan, si apoi ne vedem si la Jurnal

Va salut !
Silviu Man
Aqua Man
[Avatar]

Joined: 10/01/2017 16:02:12
Messages: 6464
Location: Barlad
IP:
Offline

Salutare si bine ai venit!
Suna interesant.
Asteptam jurnalul.
Spor!

Daca as putea cumpara timp ... as fi cel mai sarac om de pe fata Pamintului!

O Gradina Nano - The Worship of the Stones - What Dreams May Come - Un nano ... Literati

In lucru : Wabi Kusa - Dutch Style by Rodo si Silviu
Si una off-forum : Viata grea, de acvarist familist
[Email]
koala
Batran si obosit
[Avatar]

Joined: 05/03/2002 02:00:00
Messages: 23583
Location: Bucuresti
IP:
Offline

Salutare si bun venit pe forum!

Samson & Delilah (2002) - Marele African (2007) - Angels in heaven (2010) - Life is like a box of chocolates (2011) - Nemo's House (2012) - The Big One (2012) - Cubul (2013) - The Return (2014) - Back to the roots (2015) - Un sumatran, doi sumatrani (2020)
 
Forum Index » Despre noi
Go to:   
Powered by JForum 2.3.4 © 2012 JForum Team • Maintained by Andowson.com