[Logo www.acvariu.ro]

Acvariu.ro - forum - Cea dintai comunitate a acvaristilor
  [Search] Search   [Recent Topics] Recent Topics   [Hottest Topics] Hottest Topics   [Top Downloads] Top Downloads   [Members] Member Listing   [Groups] acvariu.ro 
[Register] Register / 
[Login] Login 
Flourite  XML
Forum Index » Cumparari
Author Message
scarabeul1984
Member
[Avatar]

Joined: 20/08/2005 12:19:06
Messages: 255
Location: Bucuresti-Berceni
IP:
Offline

Salutare vreau sa stiu si eu de unde pot sa imi cumpar niste flourite?
Din cate stiu eu este produs de seachem(dar se poate sa fie produs si de alte firme), astept detalii despre locul de unde pot sa imi cumpar sau de unde pot sa imi comand.Eu as prefera sa imi cumpar personal dar daca nu exista nici un magazin prin Bucuresti nu am de ales si voi accepta si o alta modalitate de cumparare (comanda prin net sau ...).
Astept sugestii sau variante de substrat pentru acvariu daca nu exista flourite.
image
Mersi mult.

Watch where you're stepping : Thoughts are present .
[Yahoo!]
Alex
Administrator
[Avatar]

Joined: 28/07/2004 22:32:30
Messages: 4189
Location: Bucur-Obor
IP:
Offline

scarabeul1984 wrote:Salutare vreau sa stiu si eu de unde pot sa imi cumpar niste flourite?
Din cate stiu eu este produs de seachem(dar se poate sa fie produs si de alte firme), astept detalii despre locul de unde pot sa imi cumpar sau de unde pot sa imi comand.Eu as prefera sa imi cumpar personal dar daca nu exista nici un magazin prin Bucuresti nu am de ales si voi accepta si o alta modalitate de cumparare (comanda prin net sau ...).
Astept sugestii sau variante de substrat pentru acvariu daca nu exista flourite.

Da este Seachem.
Chestia cu magazinul in Bucuresti ori e gluma ori naivitate...caci produsele firmei de indubitabila calitate nu au existat si nici nu cred ca vor exista in viitorul apropiat in "gubernia" noastra

Asa ca "personal"...nu o sa-ti cumperi decat eventual de undeva de pe net.

Substrat dar la calitate inferioara celor de la Seachem, totusi cu sanse mari de gasit in .ro : Sera, Tetra, JBL.
Daca te lipesti cumva de Seachem sa-mi spui si mie cum ai reusit

SPUNE-MI CE "CODOI" AI CA SA-TI SPUN CINE ESTI
 
Forum Index » Cumparari
Go to:   
Powered by JForum 2.3.4 © 2012 JForum Team • Maintained by Andowson.com