[Logo www.acvariu.ro]

Acvariu.ro - forum - Cea dintai comunitate a acvaristilor
  [Search] Search   [Recent Topics] Recent Topics   [Hottest Topics] Hottest Topics   [Top Downloads] Top Downloads   [Members] Member Listing   [Groups] acvariu.ro 
[Register] Register / 
[Login] Login 
CO2 in '62  XML
Forum Index » Atelier (DIY) & Hardware
Author Message
bozeta
Member
[Avatar]

Joined: 13/02/2004 21:38:03
Messages: 264
Location: Iasi
IP:
Offline

link
[Yahoo!] [ICQ]
razvan
Membru banat

Joined: 21/11/2001 02:00:00
Messages: 2878
IP:
Offline

ce inseamna sa nu fi citit pe forum ...
mergind pe link "in sus" , am gasit o pagina ce contine copertile unor reviste "tropical fish hobbyst". in cea de jos, cu o ... persoana cu ochelari, se poate observa superba combinatie carasi voalati - scalari ;)
http://www.cryptocoryne.com/knotts.htm
razvan
Membru banat

Joined: 21/11/2001 02:00:00
Messages: 2878
IP:
Offline

"hai băi neneeee, mă lieşi ??????
suna ca in reclamele de pe vremuri, ...

va prezentam radioreceptorul albatros , cu 7 tranzistoare cu germaniu si superheterodina

oi fi eu invechit, dar nici chiar asa.
ce-i frumos este ca putem vedea efectul "pe viu, la acel moment" avut de "eopcala descoperire" a injectiei cu co2... iar revistele, vedeti ca sunt la cel mai inalt nivel grafic ..... al acelor vremuri.

ce pot sa "evidentiez", este ca am constat cu inima indoita, ca multi dintre noi (inclusiv eu) care suntem la nivelul ala!!!!!! din 1962, si poate chiar mai rau ....
Alex
Administrator
[Avatar]

Joined: 28/07/2004 22:32:30
Messages: 4189
Location: Bucur-Obor
IP:
Offline

razvan wrote:
ce pot sa "evidentiez", este ca am constat cu inima indoita, ca multi dintre noi (inclusiv eu) care suntem la nivelul ala!!!!!! din 1962

asa e
Daca te consoleaza cu ceva eu la nivelul lui `76 caci instalatia mea de la CO2 de la Dupla apare "mandra" :-) intr-o poza a unei reviste germane din anii aia.
O singura deosebire ...a mea a fost de 10 ori mai ieftina si nu exagerez cu nimic.
Oricum tare misto pozele si revistele

SPUNE-MI CE "CODOI" AI CA SA-TI SPUN CINE ESTI
 
Forum Index » Atelier (DIY) & Hardware
Go to:   
Powered by JForum 2.3.4 © 2012 JForum Team • Maintained by Andowson.com