[Logo www.acvariu.ro]

Acvariu.ro - forum - Cea dintai comunitate a acvaristilor
  [Search] Search   [Recent Topics] Recent Topics   [Hottest Topics] Hottest Topics   [Top Downloads] Top Downloads   [Members] Member Listing   [Groups] acvariu.ro 
[Register] Register / 
[Login] Login 
Al treilea voinic  XML
Forum Index » Acvarii plantate - Jurnal
Author Message
Cozmastie
Senior member
[Avatar]

Joined: 09/09/2017 20:04:36
Messages: 570
Location: Floresti Jud Cluj
IP:
Offline

Am revenit de la mare, am mai gasit inca 15 kile de pietre).Trebuie sa fac un plan al acvariului,dar la maxim 85 de kile pe 60x30 nu e asa mare lucru.Ma gandesc ca va fi facut din pal,intaritoare pe mijloc,pe lateral,fara picioare...aia e


image
paradoxx
Aquamaster
[Avatar]

Joined: 06/07/2013 01:33:53
Messages: 3441
Location: Prin tara
IP:
Offline

gaseste o masa dubla batraneasca sau un dulapior ceva comunist,sigur au bunicii tai sau vecinii. sunt f sigure si te costa aproape nimic,mai ales in cazul in care nu te.ai angajat inca; dar stai linistit,"te vor suna ei"

Sunt Mandru ca sunt SUMA DEFECTELOR MELE 1488
[Email] [Yahoo!]
Cozmastie
Senior member
[Avatar]

Joined: 09/09/2017 20:04:36
Messages: 570
Location: Floresti Jud Cluj
IP:
Offline

da inca astept telefonul)))pei ai mei acum mi au schimbat mobila in camera.faza e ca stiu ei pe cineva care numa cu d astea se ocupa,au mai lucrat cu el.stau intr un bloc relativ nou,sigur nu gasesc comoda de care zici tu,mai ales ca acum sunt la moda,nici la bunici nu gasesc,deja am facut planul,de o ora tot masor prin camera,am o idee ft buna,e posibil sa mai pot pune un viitor nano pe acest stand)


image
Cozmastie
Senior member
[Avatar]

Joined: 09/09/2017 20:04:36
Messages: 570
Location: Floresti Jud Cluj
IP:
Offline

ce e drept,nu am cel mai mare talent la desen,dar cred ca perspectiva e buna,plus ca are multa utilitate,ce sa mai,cine l a gandit se pricepeimage
image
image
image
image
image
image


image
Cozmastie
Senior member
[Avatar]

Joined: 09/09/2017 20:04:36
Messages: 570
Location: Floresti Jud Cluj
IP:
Offline

astept orice fel de comentarii,sugestii


image
 
Forum Index » Acvarii plantate - Jurnal
Go to:   
Powered by JForum 2.3.4 © 2012 JForum Team • Maintained by Andowson.com