[Logo www.acvariu.ro]

Acvariu.ro - forum - Cea dintai comunitate a acvaristilor
  [Search] Search   [Recent Topics] Recent Topics   [Hottest Topics] Hottest Topics   [Top Downloads] Top Downloads   [Members] Member Listing   [Groups] acvariu.ro 
[Register] Register / 
[Login] Login 
Acvariul meu  XML
Forum Index » Acvarii plantate - Jurnal
Author Message
hans
Senior member
[Avatar]

Joined: 09/10/2002 16:30:47
Messages: 612
Location: BUCURESTI
IP:
Offline

florin0_2001 wrote:In schimb lichidul din tester-ul de CO2 si-a schimbat culoarea din albastru in verde inchis. E de bine?


Da
florin0_2001
Member
[Avatar]

Joined: 25/11/2005 05:23:16
Messages: 194
Location: Bucuresti - Macaralei
IP:
Offline

Mercic!

Revin cu rugamintea: are cineva marsilea de dat? Nu am ce da la schimb inca (doar bani, sau beri la intalnire). Sau daca nu, macar vreun magazin unde as putea gasi... stiti?

Stiu cam am mai scris asta, daca vor admin-ii pot sa stearga.

Toate cele bune!
regreta
Member
[Avatar]

Joined: 13/10/2003 21:36:45
Messages: 281
Location: Bucuresti-Mihai Bravu(Mega Image)
IP:
Offline

......place shi la pupila mea......are atmosfera faina ,Felicitari!
[Yahoo!]
florin0_2001
Member
[Avatar]

Joined: 25/11/2005 05:23:16
Messages: 194
Location: Bucuresti - Macaralei
IP:
Offline

Cam asa arata acvariul meu acum cateva zile. Pentru comparatie asa arata acum o luna cand l-am plantat si cand am postat prima oara despre el. Nu stiu daca e un progres foarte mare, dar nu a trecut decat o luna. Sper sa merg inspre mai bine.

Tot acum cateva zile am pus si pestisori. Sumatrani si ancistrusi. Sumatranii sunt morti dupa spirulina si nu numai.

Astept in continuare sugestii si critici. O zi buna! (o noapte defapt, judecand dupa ora la care postez).
Magda
Senior member

Joined: 17/03/2004 08:20:12
Messages: 710
IP:
Offline

Da, se face din ce in ce mai frumos. Si are personalitate Vad ca plantele se dezvolta bine, si imi place si ce pesti ai ales sa-l populeze
 
Forum Index » Acvarii plantate - Jurnal
Go to:   
Powered by JForum 2.3.4 © 2012 JForum Team • Maintained by Andowson.com