[Logo www.acvariu.ro]

Acvariu.ro - forum - Cea dintai comunitate a acvaristilor
  [Search] Search   [Recent Topics] Recent Topics   [Hottest Topics] Hottest Topics   [Top Downloads] Top Downloads   [Members] Member Listing   [Groups] acvariu.ro 
[Register] Register / 
[Login] Login 
Cum sa NU arate un acvariu  XML
Forum Index » Coltul incepatorului (apa dulce)
Author Message
Intros
Senior member
[Avatar]

Joined: 25/02/2004 00:00:07
Messages: 823
Location: Bucuresti Titan
IP:
Offline

Acesta a luat nota 10... cu felicitari.

Acei care cer minuni nu se indoiesc ca ei cer naturii intreruperea minunilor ei.
elrey
Junior member
[Avatar]

Joined: 29/12/2005 21:15:51
Messages: 23
Location: West Side
IP:
Offline

foarte tare linku cu templu din "agvariu". Pacat ca nu pot sa va arat o poza cu acvariu' unei colege de-ale mele, despre care nu am aflat ca are pesti decat acu vreo 2 saptamani - si are pesti de vro 3 ani...
intru in discutii aprinse cu ea despre betta si imi zice ca al ei sta ascuns in casuta Ma prefac ca nu inteleg. Ma invita la ea sa ii vad conserva... acvariu impecabil, frumos plantat... ce sa mai DA' IN MIJLOC O CASOAIE DE PLASTIC din aia colorata frumos in culorile curcubeului smilie smilie smilie daca mai dau pe la ea poate ma incumet sa ii fac o poza.

Some are wise, some are... otherwise!
[Yahoo!]
razvan
Membru banat

Joined: 21/11/2001 02:00:00
Messages: 2878
IP:
Offline

"parca" si parca..
in nemernicia lui as putea sa spun ca arata bine, ruina aia de templu grecesc, parca nu arata asa de kicios ca un castel, iar faza cu "ceva"-ul ala caramiziu pe jos, imi aduce aminte de niste idei, de-mi venisera cind am vazut in "23" in zona terenurilor de tenis, un mare maldar de zgura de caramida, inert din pdv chimic in apa, din cite stiu (dar nu bag mana-n foc). oricum scoate foarte bine in evidenta plantele..
pesti parca nu se prea vad ..

apropo de linkul lui molly.... daca firme de larga recunoastere internationala "popularizeaza" castele...
Endo_ro
Junior member
[Avatar]

Joined: 25/01/2004 01:14:46
Messages: 81
Location: Bucuresti
IP:
Offline

Ce templu grecesc dom-le ?
Eu cred ca repectivul a gasit Atlantida !!!
MollyBalon
Member
[Avatar]

Joined: 12/12/2001 02:00:00
Messages: 206
Location: Suedia
IP:
Offline

razvan wrote:apropo de linkul lui molly.... daca firme de larga recunoastere internationala "popularizeaza" castele...


Ntz, e mesajul unei acvariste frantzuzoaice care lauda acvariul. Si nu e pe situl firmei, e pe ciao-nu-stiu-ce.
scarabeul1984
Member
[Avatar]

Joined: 20/08/2005 12:19:06
Messages: 255
Location: Bucuresti-Berceni
IP:
Offline

Daca voi tot va certati aici, cine a vazut acvariile cele mai urate ,eu am postat pe forumul lor si i-am indrumat sa priveasca putin site-ul de la Aga aquascaping si poate isi vor schimba acvariile
Sper sa ii fi ajutat, sper ca nu ma injura aia pe acolo.

Watch where you're stepping : Thoughts are present .
[Yahoo!]
bilti
Senior member
[Avatar]

Joined: 05/07/2005 13:21:26
Messages: 775
Location: Timisoara (Girocului)
IP:
Offline

de vanzare pe ebay daca sunteti interesati.

image

Acvariul meu
[Yahoo!]
BLeeD
Up In Smoke
[Avatar]

Joined: 23/09/2004 01:25:22
Messages: 677
IP:
Offline

How sweeeet :bravo:

image
[Email]
Kiwi
Junior member
[Avatar]

Joined: 02/12/2005 21:04:17
Messages: 75
Location: Brasov
IP:
Offline

Mda ... în faţa "templului" ăla ar fi trebuit postaţi vreo 20 de Caridina Japonica dotaţi cu nişte aparate de fotografiat minuscule. Pentru consistenţă. Parcă ruinele n-au farmec fără "simbionţii" japonezi cu aparate foto...

Aspru...
[Email]
razvan
Membru banat

Joined: 21/11/2001 02:00:00
Messages: 2878
IP:
Offline

pentru cei interesati, am vazut aseara la cora .. ruine grecesti, su cred ca nu as exagera daca as spune ca erau identice.
Kiwi
Junior member
[Avatar]

Joined: 02/12/2005 21:04:17
Messages: 75
Location: Brasov
IP:
Offline

La mine în acvariu n-o să vezi aşa ceva. Prefer o piramidă, vreo doi sfinxişori şi nişte peşti "meşteriţi" de japonezi să semene cu dromaderii. Pentru consistenţă voi adăuga şi un chioşc miniatural, unde un ancistrus va vinde sveniruri. Am zis! :-)

Aspru...
[Email]
paulc
Membru de baza
[Avatar]

Joined: 14/01/2004 13:27:11
Messages: 480
Location: Bucuresti
IP:
Offline

Buey fratilor, a innebunit lupu'!

Ia uite ce articol au scos astia de la Romania Libera... Sa vezi si sa nu crezi...

http://www.romanialibera.ro/editie/index.php?url=articol&tabel=z27012006&idx=87

PS: stiu ca s-a scris despre asta ceva mai devreme, da' partea interesanta e ca s-a scris si la ziar...

Atentie la neatentie...
[Yahoo!]
 
Forum Index » Coltul incepatorului (apa dulce)
Go to:   
Powered by JForum 2.3.4 © 2012 JForum Team • Maintained by Andowson.com