[Logo www.acvariu.ro]

Acvariu.ro - forum - Cea dintai comunitate a acvaristilor
  [Search] Search   [Recent Topics] Recent Topics   [Hottest Topics] Hottest Topics   [Top Downloads] Top Downloads   [Members] Member Listing   [Groups] acvariu.ro 
[Register] Register / 
[Login] Login 
Vand acvariu 112L si echipamente  XML
Forum Index » Vanzari
Author Message
eugen.popp
Senior member
[Avatar]

Joined: 15/09/2008 17:02:41
Messages: 579
Location: Bucuresti - N. Grigorescu
IP:
Offline

Salut!
Imi vand acvariul actual deoarece am inceput sa imi fac unul de 250L.

Este cumparat din HB in dec 2008, cel de 112L brut, 80X35X40 de atunci a stat in loc fix. Contine substrat si pietris tot din HB. Filtrul nu a fost schimbat nici odata si nu a suferit avarii.
Bazin - 80 lei
Lampa dubla RESUN DL20-R + neoane de acvariu (astea chiar nu mai stiu de care sunt) - 110 lei
Filtru extern JBL - 90 lei
Bonus la pachet: hranitor automat no name.

Locuiesc langa metrou N. Grigorescu, prioritatea e sa dau tot acvariul. Pot fi gasit seara dupa ora 19 sau in weekend.

Eugen
0722.600.278


I must not fear. Fear is the mind-killer. Fear is the little-death that brings total obliteration.
[Email] [WWW] [Yahoo!]
georgy
Junior member
[Avatar]

Joined: 13/10/2011 10:23:09
Messages: 22
Location: Prahova
IP:
Offline

detalii filtru ?

80x 35x 45cm 126L sticla 8mm
Filtru Eheim 2402 130,incalzitor Jager 100w
Iluminare 2x20w
eugen.popp
Senior member
[Avatar]

Joined: 15/09/2008 17:02:41
Messages: 579
Location: Bucuresti - N. Grigorescu
IP:
Offline

Multumesc tuturor pentru interesul manifestat. Am primit destul de multe mesaje si doua telefoane, asa ca revin cu o serie de precizari. Toate echipamentele au fost cumparate in perioada Craciunului 2008 si am vorbit in detaliu despre ele atunci: http://www.acvariu.ro/forum/posts/list/7000.page#59291 vedeti spre sfarsitul paginii intai.

Filtrul este JBL Cristal Profi e700 http://www.smartbuy.ro/filtre-aspiratoare-acvarii/jbl-filtru-cristalprofi-e700~1291255.html#oferte Nu i-am schimbat niciodata mediile, ultima oara l-am spalat acum 3-4 luni, anul trecut mi s-a strangulat un furtun si a mers cateva ore in gol. Nu am avut nici un fel de probleme cu el, e cat se poate de intreg. A stat pe gresie langa acvariu tot timpul, cu exceptia spalarilor evident

Lampa este exact asta: http://www.shopmania.ro/acvaristica/p-lampa-dubla-resun-dl-20r-7861630

Filtrul il dau NUMAI dupa ce vand acvariul. Prioritatea mea este sa vand tot ansamblul.

Multumesc pentru intelegere

I must not fear. Fear is the mind-killer. Fear is the little-death that brings total obliteration.
[Email] [WWW] [Yahoo!]
eugen.popp
Senior member
[Avatar]

Joined: 15/09/2008 17:02:41
Messages: 579
Location: Bucuresti - N. Grigorescu
IP:
Offline

Se poate inchide, multumesc. Imi pare rau daca nu am raspuns la toti, dar am primit foarte multe mesaje ...

I must not fear. Fear is the mind-killer. Fear is the little-death that brings total obliteration.
[Email] [WWW] [Yahoo!]
 
Forum Index » Vanzari
Go to:   
Powered by JForum 2.3.4 © 2012 JForum Team • Maintained by Andowson.com