[Logo www.acvariu.ro]

Acvariu.ro - forum - Cea dintai comunitate a acvaristilor
  [Search] Search   [Recent Topics] Recent Topics   [Hottest Topics] Hottest Topics   [Top Downloads] Top Downloads   [Members] Member Listing   [Groups] acvariu.ro 
[Register] Register / 
[Login] Login 
zebre rosii  XML
Forum Index » Cumparari
Author Message
Pestiuca
Junior member
[Avatar]

Joined: 20/11/2009 03:47:14
Messages: 67
Location: Bucuresti
IP:
Offline

Cumpar zebre rosii, galbene si verzi. De preferat pui.
alef0
Member
[Avatar]

Joined: 20/08/2007 09:19:50
Messages: 149
Location: Bucuresti - Mosilor
IP:
Offline

Pestiuca wrote:Cumpar zebre rosii, galbene si verzi. De preferat pui.

Da din alea, normale, asa cum le-a lasat Cel de sus, nu vrei?
Astea, de care zic, ce au??? Nu's cool???

Hasta la victoria siempre!
Leo's ship models
[WWW]
Pestiuca
Junior member
[Avatar]

Joined: 20/11/2009 03:47:14
Messages: 67
Location: Bucuresti
IP:
Offline

Eu nu cred ca v-am spus dvs ce pesti sa va puneti in acvariu si care sunt cool sau nu, asa ca nu inteleg rostul comentariului dvs.
Pun ce pesti imi plac si acest topic este deschis pentru cei care au de vanzare ce caut eu, nu pentru comentarii in lipsa de alta ocupatie.
Si inca o problema nu ne cunoastem asa ca nu ma luati la misto pentru ca nu ne-am tocit coatele pe bancile aceleiasi scoli.
O seara buna

This message was edited 1 time. Last update was at 25/11/2009 02:36:45

alef0
Member
[Avatar]

Joined: 20/08/2007 09:19:50
Messages: 149
Location: Bucuresti - Mosilor
IP:
Offline

Vai, ce nervos esti !!!
Pestii pe care-i soliciti sunt transgenici (modificati genetici), si, din cite stiu eu, acest forum nu incurajeaza cresterea si comercealizarea lor.
Cit despre "coate tocite"... las-o balta.

Hasta la victoria siempre!
Leo's ship models
[WWW]
alef0
Member
[Avatar]

Joined: 20/08/2007 09:19:50
Messages: 149
Location: Bucuresti - Mosilor
IP:
Offline

SCUZE!
Din "lipsa de ocupatie" ti-am citit posturile si am inteles ca esti fata, femeie, doamna, domnisoara, etc., nu m-am lamurit exact.
Cum nu ma caracterizeaza misogismul, te rog inca o data sa ma scuzi.
Poti sa-ti populezi bazinul cu tot ce e mai kitsch-os in acvaristica, evident nu e treaba mea si nu ma apuc acum sa lamuresc un "boson" in ale acvaristicii fie el si de gen feminin.
As putea sa-ti dau inca o multime de "aberatii acvaristice" care dau ultra bine prin acvarii, dar care raman la fel de kitsch-oase, unele dintre ele fiind deturnate de la scopul initial si puse pe piata de comercianti (in special asiatici), tocmai pentru tot felul de "copii teribili ai acvaristici mondiale si rasfoitoare de "goagle" ".
Cu atit mai mult ca nu ma cunosti ar trebui sa fi ceva mai rezervata.

GAMES OVER !!!

This message was edited 1 time. Last update was at 26/11/2009 14:16:30


Hasta la victoria siempre!
Leo's ship models
[WWW]
Porcu
Faraonu'
[Avatar]

Joined: 01/03/2002 09:35:00
Messages: 11163
Location: Egiptu' Antic
IP:
Offline

alef0 wrote:Pestii pe care-i soliciti sunt transgenici (modificati genetici), si, din cite stiu eu, acest forum nu incurajeaza cresterea si comercealizarea lor.

Imi amintesc topicu' de pe forumu' vechi despre astfel de animale amarite modificate genetic prin eprubete. Topicu' aparuse la scurt timp dupa "fabricarea" lor in laborator. Una e sa obtii varietati deosebite prin selectie, alta e sa le "creezi" in eprubete. Inchid topicu' sa nu degenereze discutia ca oricum n-o sa convingem pe nimeni, nu vrem si nici n-are rost, fiecare poate baga-n acvariu personal ce vrea si ce-l caracterizeaza .

Poze: smilie ... Poze cu plante
 
Forum Index » Cumparari
Go to:   
Powered by JForum 2.3.4 © 2012 JForum Team • Maintained by Andowson.com