[Logo www.acvariu.ro]

Acvariu.ro - forum - Cea dintai comunitate a acvaristilor
  [Search] Search   [Recent Topics] Recent Topics   [Hottest Topics] Hottest Topics   [Top Downloads] Top Downloads   [Members] Member Listing   [Groups] acvariu.ro 
[Register] Register / 
[Login] Login 
ziua buna la dumneavoastra  XML
Forum Index » Despre noi
Author Message
alber
Moderator
[Avatar]

Joined: 26/09/2008 12:20:22
Messages: 4859
Location: bucuresti - berceni
IP:
Offline

Un mod mai neaos de-a saluta, dar sa nu uitam de banalul, dar placutul Buna Ziua.
Numele meu este Alexandru Ciobanu, sunt din Bucuresti, am 35 de ani si de asemenea, proaspat umplut de "microb"
Ma lovi pretena cu un minunat acvariu de vreo 120 L, si de atunci nu mai am somn. Il am de 6 zile, este la ciclat, si deja am inceput sa visez cam cum o sa arate ( o fi grav ??? ).
Va multumesc pentru primirea facuta ( deja mi s-a raspuns la cateva nelamuriri ) si de asemenea fara a suna pompos multumesc celor ce au avut ideea de a crea acest forum. Voi reveni si cu poze in zilele urmatoare si bineinteles si atunci cand va fi totul gata.
Termin cu prezentarea si va urez tuturor, asa cum am vazut pe-aci pe forum, apa cristal si pesti sanatosi.
Numai bine

This message was edited 1 time. Last update was at 23/12/2010 14:57:30


"e usor a scrie versuri, cand nimic nu ai a spune" - Mihai Eminescu
[Email] [Yahoo!]
dares
Senior member
[Avatar]

Joined: 24/09/2008 15:21:38
Messages: 504
Location: Bucuresti
IP:
Offline

bine ai venit pe forum!
de atunci nu mai am somn. Il am de 6 zile, este la ciclat, si deja am inceput sa visez cam cum o sa arate ( o fi grav ??? ).

da, e foarte grav si din fericire nu existacvariualui tau tratament, dar poti domoli "boala" aducand in permanenta elemente noi acvariului tau. satisfactia va fi pe masura asteptarilor, poate chiar mai mare.
dares
Senior member
[Avatar]

Joined: 24/09/2008 15:21:38
Messages: 504
Location: Bucuresti
IP:
Offline

scuze pentru
nu existacvariualui tau tratament
.
vroiam sa scriu ca nu exista tratament, dar mi-a picat net-ul in timp ce scriam si nu am mai verificat inainte sa postez.
si vroiam sa intrb: nu exista buton de "edit" sau nu l-am vazut eu?
viulian
Aquamaster
[Avatar]

Joined: 03/10/2007 22:03:37
Messages: 3646
Location: Buc./Brx.
IP:
Offline

Pai e grav, ca prietena credea ca-ti da o jucarie, dar in timp s-ar putea sa devina geloasa ca nu-i mai acorzi timp.
[WWW]
koala
Batran si obosit
[Avatar]

Joined: 05/03/2002 02:00:00
Messages: 23583
Location: Bucuresti
IP:
Offline

Bun venit pe forum !

Samson & Delilah (2002) - Marele African (2007) - Angels in heaven (2010) - Life is like a box of chocolates (2011) - Nemo's House (2012) - The Big One (2012) - Cubul (2013) - The Return (2014) - Back to the roots (2015) - Un sumatran, doi sumatrani (2020)
bobomic
Junior member
[Avatar]

Joined: 24/07/2008 15:03:24
Messages: 62
Location: Cernavoda
IP:
Offline

Bun venit printre cei infestati cu microbul acvaristici

trebuie sa crezi ca sa poti realiza ce vrei....
[Email]
alber
Moderator
[Avatar]

Joined: 26/09/2008 12:20:22
Messages: 4859
Location: bucuresti - berceni
IP:
Offline

Multam pentru urarile de bine si pentru primirea facuta. In privinta neglijarii celei dragi, nici o problema. Ce-i al nostru e pus deoparte.

"e usor a scrie versuri, cand nimic nu ai a spune" - Mihai Eminescu
[Email] [Yahoo!]
 
Forum Index » Despre noi
Go to:   
Powered by JForum 2.3.4 © 2012 JForum Team • Maintained by Andowson.com