[Logo www.acvariu.ro]

Acvariu.ro - forum - Cea dintai comunitate a acvaristilor
  [Search] Search   [Recent Topics] Recent Topics   [Hottest Topics] Hottest Topics   [Top Downloads] Top Downloads   [Members] Member Listing   [Groups] acvariu.ro 
[Register] Register / 
[Login] Login 
schimb pe plante(de preferat din constanta)  XML
Forum Index » Schimburi
Author Message
Radu_9_4
Junior member

Joined: 13/07/2008 21:57:29
Messages: 93
Location: Ovidiu jud CTA
IP:
Offline

dau 3 carasi voalati(4-6 cm) , 1 caras orando(9-11cm ) (toti 4 bine hraniti :-o papa tot si sunt grasuti si portocalii cu cozi foarte frumoase) 2 masculi Cichlasoma nigrofasciatum putin cam raniti din cauza batailor (8-10 cm) si o femela Cichlasoma nigrofasciatum(4-5cm)
as dorii pe toti 7 , 7-8 plante care sa nu fie pretentioase si cat de cat dezvoltate

vreau sa ii dau pentru ca nu mai am loc pentru ei .... cand i-am luat erau mici si acuma toti sunt dubli ... poate tripli (lungine)

pentru date suplimentare si stabilirea schimbului contactativa la id : black_fish_deep
[Email] [Yahoo!] aim icon [MSN]
Radu_9_4
Junior member

Joined: 13/07/2008 21:57:29
Messages: 93
Location: Ovidiu jud CTA
IP:
Offline

am uitat ... se poate si asa ... adica pe bucati ... un peste o planta ,,plante care sa nu fie pretentioase si cat de cat dezvoltate"
[Email] [Yahoo!] aim icon [MSN]
mirciulik
Membru de baza
[Avatar]

Joined: 16/04/2008 14:33:19
Messages: 450
Location: Bucharest - crangasi
IP:
Offline

salut. maine imi incep concediul si vin pe litoral. as vrea sa-ti iau de pe cap Cichlasoma nigrofasciatum, toti.pot sa-ti ofer vreo 3fire de Egeria Densa, 2 de Bacopa(mai micute), 1 Valisneria normala. ce zici? astept un raspuns cat mai repede ca trebuie sa fac un drum lung maine
Radu_9_4
Junior member

Joined: 13/07/2008 21:57:29
Messages: 93
Location: Ovidiu jud CTA
IP:
Offline

Cichlasoma nigrofasciatum sunt promisi ...
[Email] [Yahoo!] aim icon [MSN]
Radu_9_4
Junior member

Joined: 13/07/2008 21:57:29
Messages: 93
Location: Ovidiu jud CTA
IP:
Offline

nimeni nu vrea carasi?
[Email] [Yahoo!] aim icon [MSN]
 
Forum Index » Schimburi
Go to:   
Powered by JForum 2.3.4 © 2012 JForum Team • Maintained by Andowson.com