[Logo www.acvariu.ro]

Acvariu.ro - forum - Cea dintai comunitate a acvaristilor
  [Search] Search   [Recent Topics] Recent Topics   [Hottest Topics] Hottest Topics   [Top Downloads] Top Downloads   [Members] Member Listing   [Groups] acvariu.ro 
[Register] Register / 
[Login] Login 
PESTE MANCATOR DE NISIP  XML
Forum Index » Boli/tratamente
Author Message
ANCUTA SB
Junior member
[Avatar]

Joined: 18/12/2018 08:37:07
Messages: 9
Location: SIBIU
IP:
Offline

SALUTARE!!
AM O PROBLEMUTA, CARE MA INGRIJOREAZA. AM 2 PUI MOLLY, DAR UNUL DINTRE EI MANANCA SUBSTRATUL FIN, DE CATEVA ZILE, POT SPUNE O SAPTAMANA. AM DE MULT TIMP CREVETI, IAR PENTRU ACESTIA AM ADAUGAT SI NISTE NISP FIN, CUMPARAT SPECIAL PT EI. PE BURTA FOARTE MARE AL PUIULUI DE MOLLY SE VAD VINISOARE ALBE SI ZICI CA IMEDIAT PUSCA. SI CULMEA, IL VAD TOT TIMPUL CA CIUGULESTE NISIPUL. MA GANDESC SA IL MUT SINGUR PENTRU O PERIOADA IN MATERNITATE. MA PUTETI AJUTA CU UN SFAT?

MULTUMESC!

This message was edited 1 time. Last update was at 18/12/2018 15:21:26


Mi se fac ochii inimioare cand vad acvarii bine puse la punct!!! <3
ANCUTA SB
Junior member
[Avatar]

Joined: 18/12/2018 08:37:07
Messages: 9
Location: SIBIU
IP:
Offline

CE ZICETI DESPRE EL? SUFERA DE FOAME?

This message was edited 1 time. Last update was at 20/12/2018 09:56:52


Mi se fac ochii inimioare cand vad acvarii bine puse la punct!!! <3
koala
Batran si obosit
[Avatar]

Joined: 05/03/2002 02:00:00
Messages: 23583
Location: Bucuresti
IP:
Offline

Buna!
Bun venit pe forum!

#1 - Te rog sa nu mai scrii cu majuscule (litere mari), pentru ca avem impresia ca urli la noi.
#2 - Pestii ciugulesc tot timpul, e ceva normal... pestisorul tau nu are nimic, stai linistita.

Ar fi util sa treci pe la rubrica "Despre noi" si sa ne povestesti cateceva despre tine si bazinul tau. Este mult mai usor sa oferim sfaturi, "in cunostinta de cauza".

Samson & Delilah (2002) - Marele African (2007) - Angels in heaven (2010) - Life is like a box of chocolates (2011) - Nemo's House (2012) - The Big One (2012) - Cubul (2013) - The Return (2014) - Back to the roots (2015) - Un sumatran, doi sumatrani (2020)
ANCUTA SB
Junior member
[Avatar]

Joined: 18/12/2018 08:37:07
Messages: 9
Location: SIBIU
IP:
Offline

Ups!!

Scuzeeeee !!!

Am mai lasat un comentariu ( putin mai explicit, iar pe asta nu am stiut cum sa il sterg ).

Multumesc pentru sfat, o sa il urmaresc si pe viitor, poate o sa revin si cu o poza daca reusesc sa il prind pe loc, pt ca e foarte activ).

Mi se fac ochii inimioare cand vad acvarii bine puse la punct!!! <3
 
Forum Index » Boli/tratamente
Go to:   
Powered by JForum 2.3.4 © 2012 JForum Team • Maintained by Andowson.com