[Logo www.acvariu.ro]

Acvariu.ro - forum - Cea dintai comunitate a acvaristilor
  [Search] Search   [Recent Topics] Recent Topics   [Hottest Topics] Hottest Topics   [Top Downloads] Top Downloads   [Members] Member Listing   [Groups] acvariu.ro 
[Register] Register / 
[Login] Login 
Nou Mini Acvariu  XML
Forum Index » Cichlidae
Author Message
RaresLuc
Senior member
[Avatar]

Joined: 01/01/2006 14:34:19
Messages: 711
Location: Sibiu
IP:
Offline

fishyman wrote:doar ultima poza poti sa zici cu siguranta ca e facuta cu acest aparat.

Toate pozele sunt codate DSCN.
[Email]
Zac
Junior member
[Avatar]

Joined: 15/12/2009 19:02:57
Messages: 76
Location: Bucuresti
IP:
Offline

Va dau aici detalile sau la Rubrica despre noi ?

Pleco
Dolly
Dust in the wind
[Avatar]

Joined: 06/07/2004 10:53:13
Messages: 4562
Location: Bucuresti
IP:
Offline

Zac wrote:Va dau aici detalile sau la Rubrica despre noi ?

La rubrica Despre noi. Daaar...toate delaliile in ceea ce te priveste.
Zac
Junior member
[Avatar]

Joined: 15/12/2009 19:02:57
Messages: 76
Location: Bucuresti
IP:
Offline

Am scris la Despre Noi uitativa acolo

Pleco
ultkas
Member
[Avatar]

Joined: 23/11/2009 19:01:06
Messages: 268
Location: Bucuresti
IP:
Offline

Zac wrote:Salutare !!!

Azi dimineata mam trezit la usa cu un vecin ca vrea sami dea un acvariu de 80 Litri Gratis. Lam luat dar... Mam gandit sa pun in el o phereche adulta de Silver AngelFish si niste neoni. 2 Ancistrus si 4 Cory Panda. As avea alta optiune ? Dar Silveri iam zis cuiva sa mi tina ca o sai iau. Mia dat si nisipul lui ca el si la desfintat pt unul mai mare si nare unde sal tina pe acesta. E echipat cu Un Filtru extern Tetratec Ex 600, Incalzitor Jbl 80 Wati, 2 Neoane AquaGlo de 46 Cm nu stiu cati Wati au. O instalatie de CO2 am avut eu una mai veche. Pompa de aer. Nisip Fin. O nuca de Cocos. O buturuga. o Piatra cu gauri alba de la un Pet-Shop. Plante Anubias Nana, Echinodorus , Ceva Gazon, Ricia, Lemna, Mai sunt vreo 6 Plante pe care nu stiu cum le cheama si 3 Pui micuti unul de Anubias Lanceolata ceilalti nui stiu.
Astept pareri ? Cat mai repede.


eu chiar nu inteleg de ce minti in halul asta...acum ai modificat si ai pus ca aveai tu instalatie de CO2...in postul initial scria ca ti-a dat ala instalatie CO2...cred ca esti un copil de 15 ani care nu are ce face
Porcu
Faraonu'
[Avatar]

Joined: 01/03/2002 09:35:00
Messages: 11163
Location: Egiptu' Antic
IP:
Offline

Ne-am amuzat destul pe seama lui . Inchid aici cu rugamintea sa-l ignorati pe viitor. Nu mi-ar fi greu sa-l banez da' ne mai inveseleste cu naivitatea cu care-si imagineaza ca-l credem .......

Poze: smilie ... Poze cu plante
 
Forum Index » Cichlidae
Go to:   
Powered by JForum 2.3.4 © 2012 JForum Team • Maintained by Andowson.com