[Logo www.acvariu.ro]

Acvariu.ro - forum - Cea dintai comunitate a acvaristilor
  [Search] Search   [Recent Topics] Recent Topics   [Hottest Topics] Hottest Topics   [Top Downloads] Top Downloads   [Members] Member Listing   [Groups] acvariu.ro 
[Register] Register / 
[Login] Login 
Messages posted by: constantinmarius89
Forum Index » Profile for constantinmarius89 » Messages posted by constantinmarius89
Message
Salut, am si eu o intrebare, am un guram pitic, din pacate a fost muscat de coada de alt peste, si o are unpic mai scurta, nu mai are echilibru, l-am izolat de ceilalti, iar intrebarea mea e ce ar trebui sa fac in continuare? Mai are vreo sansa sa se regenereze codita?
am gasit-o astazi dupa ce am venit de la facultate fara burta, nu mai este asa umflata in abdomen, insa inca mai este neagra acolo in abdomen, asta inseamna ca a facut pui? ca nu gasesc niciunul, banuiesc ca i-o fi mancat, sau inca nu i-a facut?
As mai avea cateva intrebari:
- cam la cati pui ma pot astepta de la ea?
- si in decurs de cat timp ii va scoate pe toti?
M-am gandit sa improvizez singur o maternitate dintr-o caserola, dar ma intreb, maternitatea asta trebuie sa o tin in acvariu sau o pot tine afara separat atata timp cat pun regulat apa din acvariu oxigenata si curatata?
ms frumos si astept feedback !
Salut, am si eu o femela xipho, bortoasa, cu abdomenul negru, banuiesc ca e gestanta, acvariul il am cam de o luna, 60 litri, intrebarea mea este de unde stiu cand o sa faca pui, sa o bag din timp in maternitate, multumesc!
salut, am o intrebare, am un acvariu de 60 l, cam cat m-ar costa, per total tot ansamblul asta? Multumesc.
 
Forum Index » Profile for constantinmarius89 » Messages posted by constantinmarius89
Go to:   
Powered by JForum 2.3.4 © 2012 JForum Team • Maintained by Andowson.com