[Logo www.acvariu.ro]

Acvariu.ro - forum - Cea dintai comunitate a acvaristilor
  [Search] Search   [Recent Topics] Recent Topics   [Hottest Topics] Hottest Topics   [Top Downloads] Top Downloads   [Members] Member Listing   [Groups] acvariu.ro 
[Register] Register / 
[Login] Login 
Messages posted by: Zsido
Forum Index » Profile for Zsido » Messages posted by Zsido
Message
Daca nu iese cu plante poate te bagi din nou la floricele
Abia astept sa vad bazinul pe stand!
Catalin sper ca te relaxezi ...eu tre sa merg sa ajut la lipirea bazinului tau
Sexy!
Din cate stiu are Peti la Baia Mare
Am avut din asta de cateva ori e destul de discret,dar e si agresiv cu alte specii de creveti,am renuntat la specia asta cand am vazut cum lua cina dintr-un debelius cel putin asa fost la mine in bazin
Bine punctat!
Mie unul imi place,e foarte colorat si cred ca asta cautam...imi imaginez asa ceva intr-un bazin de 400-500 de litri si cred ca ar fi fain,acum eu unul nu am fost nici o data fan sps,imi plac mai mult lps si molicunile asa ca spor in continuare
Prietene sticla a ajuns la broxlin dar cand e gata bazinul sa sti ca sunt plecat din Cluj
Am sa ma port ca si cu o virgina
CatalinBarbu wrote:Bah ce oameni rai...
Noul proiect merge inainte, am pe cineva la Cluj care trebuie sa se ocupe de sticla...oare cine o fii ala?!?!
Bazinul va fi un cub 70x70x55, cu un sump 60x60x40, estimez undeva la 300 litri apa per total.
Standul bineinteles din structura de aluminiu, (din aia care nu rezista la cutremure), dar imbracat in PAL.
In principiu am cam de toate, lampa Hydra 32HD, reactoare de denitrificare, de rowa si carbune, skimmer Nyos ( tot de la cineva-ul ala din Cluj), ATO, chiar si piatra si nisipul. Tevaraiele si robinetii, si pompele de valuri....totul e pregatit.
Trebuie doar lipit acvariul si adus acasa.

azi ajunge la mine sticla iar in weekend daca are timp broxlin o sa se ocupe de bazinul dumneavoastra!
o zi minunata sa aveti domnule Barbu!
edyr wrote:Iti trimit eu,profesore..

la un moment dat as vrea de la tine niste gorgonie ca vad ca ai cu nemiluita,la cluj trimiti liliacule?
abia astept sa iti livrez skimmerul
Bah,cum e bazinul tau?ce om nu ai face o invitatie la tine sa dai si tu un wiskey de calitate cum iti place tire sa bei si sa vorbim o leaca de pestani
ok,ms mult!
Hei!
ceva noutati despre noul proiect?
Foarte faine floricele ai,acani de cat timp ii ai in bazin?
As fi curios de mentenanta,ce cum cat?daca se poate,ms!
 
Forum Index » Profile for Zsido » Messages posted by Zsido
Go to:   
Powered by JForum 2.3.4 © 2012 JForum Team • Maintained by Andowson.com