[Logo www.acvariu.ro]

Acvariu.ro - forum - Cea dintai comunitate a acvaristilor
  [Search] Search   [Recent Topics] Recent Topics   [Hottest Topics] Hottest Topics   [Top Downloads] Top Downloads   [Members] Member Listing   [Groups] acvariu.ro 
[Register] Register / 
[Login] Login 
Messages posted by: CaTaX38
Forum Index » Profile for CaTaX38 » Messages posted by CaTaX38
Message
Felicitari!
Cei doi cory ai mei stau alaturi de 1zebra,3guppy,1betta si inca un cory intr-un acvariu de 30l.In acvariu mai am si plante insa nu stiu sa va spun cum se numesc.Am substrat fin deoarece, am auzit ca cory prefera substratul fin.
Salut,mi-am luat 3cory si doi dintre ei zici ca au inebunit, inoata ca nebuni de jos in sus.Stau putin pe pietris si dupaia deodata inoata repede pana ajung sus detot .Puteti sa ma ajutati ?
Ms pentru sfat
Am filtru claro300
-putere 4w
-debit maxim 300l/h
Plante inca nu am caut unele mai scunde cu frunza mica.
Am acvariu de 30l
Salut,as vrea sa-mi cumpar 5neoni dar in acvariu mai am si un betta 2guppy si o zebra.Sunt compatibile specile?
Salut!acum cateva zile mi-am cumparat un acvariu de 30l si acuma caut plante potrivite pentru capacitatea acvariului.Puteti sa ma ajutati?
Multumesc mult
Salut, am un acvariu de 30l iar in el am un betta 2guppy si 1 zebra dar as vrea sami iau un sanitar si 3 barbus trezora.Sunt compatibile specile?
Multumesc pentru primirea calduroasa.
Salut ma numesc Catalin sunt din Bucuresti si acum 2 zile mi-am achizitionat un acvariu.In ultimele zile am cules cat mai multe informatii si inca culeg.Sper sa nu ma judecati gresit inca nu stiu foarte multe despre acvaristica etc.Va urez bafta in cea ce faceti salutari.
Bafta
OK
 
Forum Index » Profile for CaTaX38 » Messages posted by CaTaX38
Go to:   
Powered by JForum 2.3.4 © 2012 JForum Team • Maintained by Andowson.com