[Logo www.acvariu.ro]

Acvariu.ro - forum - Cea dintai comunitate a acvaristilor
  [Search] Search   [Recent Topics] Recent Topics   [Hottest Topics] Hottest Topics   [Top Downloads] Top Downloads   [Members] Member Listing   [Groups] acvariu.ro 
[Register] Register / 
[Login] Login 
Messages posted by: dan.pavelescu
Forum Index » Profile for dan.pavelescu » Messages posted by dan.pavelescu
Message
Ia pune mataluta niste poze cu standul, ca sa pricepem mai bine.
Pot sa nu fac nimic, cu orele. Si o fac al naibii de bine
Eu am oaresce puteri, dar nu pot muta topicuri
Pana una-alta, separa-l de turma. Nu stiu daca e contagios, dar mai bine asa..
Probabil, dar mai mult ca sigur nu esti la sectiunea potrivita (vivipari)
Sprancenat baiatu', mai ceva ca Mr. Levenstein

image
Am gasit sursa, am legat-o, si chiar m-am riscat sa o bag in priza. Merge lampa, dar are doar leduri albastre si 2 uv.
Daca ai lasat la birou ceva leduri albe, le inlocuiesc eu maine pe alea uv.
Daca ii gasesc driverul, e buna de bagat in priza.
Iti aduc maine un filtru.
Amenda-neamenda, trebuiesc platite si alea, nu? Cu asta n-am avut emotii, ca scria pe aviz "recomandata externa".

Multumesc, o sa urmaresc la posta. Sunt dator, astept sa-mi spui cum ma pot revansa

Sebi, boss, tu n-ai uitat si-ti multumesc. Eu in schimb, n-am nici cea mai vaga idee despre ce vorbesti
Se pare ca neamtul ala care imi ascunde papucii devine din ce in ce mai tupeist. Fa-mi un rezumat, boss uscat ce esti
S-ar putea sa imputi grav apa cu hrana congelata, crevetii si pagurii nu consuma la fel de mult si repede ca pestii.
Treci maine pe la biro' si iti dau niste granule de la Dennerle.
Iti aduc si prima lampa, aia cu 9 leduri?
Un ciortan mititel

Vorbeste cu Sebastian Costin si vezi daca ii mai face trebuinta lampa de la mine. Daca nu, ocupa-te de problema.
Zoasii roscovani arata intr-un mare fel

Bureti am avut si eu prin bazin, adusi o data cu pietrele (probabil spori).
Din pacate, au avut viata scurta, probabil nu le-a placut ceva.
Spune-mi ca ti-ai tinut in frau instinctele de pedofil
Albastrel, pasiunile sunt diferite, nu se baga cu forta pe gat ;)
Acvaristica reprezinta un spectru larg, nu e formata doar din apa sarata.
E-bay. La cel mare, pentru 3-4 carasi n-am nevoie de tuburi, o sa pun doar cateva leduri.
Albe aveam. O sa le folosesc la acvariul mare (o sa mai comand cand vor fi bani)
La urmatoarea comanda te intreb si stabilim atunci.
Cree, royal blue toate.
Merci de creveti <3
Azi am avut parte de o surpriza

Am primit aviz de la posta, cica recomandata externa. M-am dus de curiozitate mai mult, stiam ca n-am nimic de primit.
Ei bine, am primit niste leduri carora le pusesem de multa vreme cruce, comandate cu mult inainte sa iau ledurile pentru lampa de la Salty

Sa fie primite

image
Vlad27 wrote:Bagat la cap


Boss, n-am retinut de unde esti, judet, oras, cont bancar si pin, numarul de la pantofi
Eu am spus doar ca Filter Medium e foarte bun, n-am spus ca ajuta la ciclare
E un conditioner pentru apa, care (cel putin teoretic) face multe chestii bune, e un soi de panaceu universal.

Intr-adevar, aici e un forum de acvaristica, dar asta nu impiedica pe nimeni sa caute info si in alta parte (google ar fi un inceput bun).
Nu prea vad logica, cum a crezut ca ph PLUS scade ph-ul.. Adica wtf.. e PLUS! Si mai sunt multe exemple, dar am invatat sa le ignor si sa tac din gura.
 
Forum Index » Profile for dan.pavelescu » Messages posted by dan.pavelescu
Go to:   
Powered by JForum 2.3.4 © 2012 JForum Team • Maintained by Andowson.com