[Logo www.acvariu.ro]

Acvariu.ro - forum - Cea dintai comunitate a acvaristilor
  [Search] Search   [Recent Topics] Recent Topics   [Hottest Topics] Hottest Topics   [Top Downloads] Top Downloads   [Members] Member Listing   [Groups] acvariu.ro 
[Register] Register / 
[Login] Login 
Messages posted by: dan.pavelescu
Forum Index » Profile for dan.pavelescu » Messages posted by dan.pavelescu
Message
Radu, uite ma sluga ce esti, dovada ca sunt fanul tau

image
hauserBZ wrote:poate ca nu am o exprimare tocmai ok si poate se inteleg si alte lucruri afara de ce vreau eu sa spun.


Chiar incepusem sa scriu un mesaj in care incercam sa dreg busuiocul. Apoi ai venit cu asta:

hauserBZ wrote:nu bag mana in foc dar si voi la inceputuri cand aveati in spate doar 4 luni nu cred ca erati foarte departe de mine sincer


Atat!
Stai sa ma vezi la pat, ce pasional sunt. Vrei?
Ba, nu te lua dupa Radu! Tangitul ala il pui intr-o punga, il lasi nitel la macerat apoi respiri din punga, sa vezi ce meserias e. Dupa 2 minute o sa-l vezi pe Elvis la tine in living
Sugeti un ou, eram cu cafeaua nebauta si m-a enervat dobitocul de ION
Ma, am zis ca e totusi capabil sa asimileze niste sfaturi, dar el o tine una si buna, plm. Intreaba doar ca sa faca un pic de conversatie, ca il doare la penis de ce spun altii, el stie mai bine intodeauna
hauserBZ wrote:uite ca cei 2 oto traiesc de 2 saptamani,cei 2 neritina de 1 luna in apa asta si is foarte bine. mananca alge,mancare is activi de mama focului. crevetii sunt de acord cu tine ar murii in 2-3 ore


Sa-mi bag p..a, lumea isi raceste gura de pomana cu tine
Pai au stat cuminti in ultimul an, ca ai scoica doar de o saptamana
Comanda si alege metoda de plata "ramburs". Sa desfaci pachetul de fata cu tipul de la curierat, ca sa nu ai surprize.
hauserBZ wrote:Nu scot nici un card din buzunar daca chiar vrei sa stii nici unul din produsele alea nu sunt platite de mine.


Ai sponsor sau peste?
La ce ai tu acolo, ti-as recomanda un tub (sau doua) Aquamedic reef white (10.000k)
Sa treci pe la birou sa-ti iei lampa, filtrul si ce ma-ta mai vrei.
Nimeni, de unde plm ai dedus asta? Am zis inca de la inceput, ca individul nu are pesti care sa consume repede hrana congelata, mai toata o sa ajunga in sump/skimmer/aiurea. Granulele sunt mai usor de dozat si controlat.
Radu, pastreaza-i tu pe toti ma, fa ciorba cu ei.
Frate, voi vorbiti de oameni normali si eu de Radu. Adica, plm, e un tip calculat (pentru perioade scurte), dar in rest e un taliban.
Cand s-o vedea cu blisterul in mana, da 2 cuburi pe zi la 4 creveti.
Dar, daca pune un cub, sau un jumate de cub - ?
Granule poate pune 1, 2 bobite, nu e necesar un plic intreg
Ca nu mai aveti loc de standul meu, pungasilor
Sa sugi o ceapa!
Cred ca are ceva cu noi si vrea sa ne suceasca gatul
Nu stiu ce sa zic.
In primul rand testele - proasta alegere. Injura-l pe ala care ti le-a recomandat.
In al doilea rand, am impresia ca nu tii testul in pozitia corecta. Ia vezi pe instructiuni, e bine cum ai pus "betisorul" ?
georgemonda wrote:
ar mai fi o varianta daca l-ai putea ancora de un perete.(holsurub,diblu....)


Merge si cu scoci, coca, scuipat dulce
 
Forum Index » Profile for dan.pavelescu » Messages posted by dan.pavelescu
Go to:   
Powered by JForum 2.3.4 © 2012 JForum Team • Maintained by Andowson.com