[Logo www.acvariu.ro]

Acvariu.ro - forum - Cea dintai comunitate a acvaristilor
  [Search] Search   [Recent Topics] Recent Topics   [Hottest Topics] Hottest Topics   [Top Downloads] Top Downloads   [Members] Member Listing   [Groups] acvariu.ro 
[Register] Register / 
[Login] Login 
Messages posted by: ccdumitrescu
Forum Index » Profile for ccdumitrescu » Messages posted by ccdumitrescu
Message
Cump?r pe?ti nano acvariu, este un acvariu all in one,,aprox 50 litri total,astept oferte, mul?umesc
150lei
Pret nou-200
Mul?umesc, se poate închide
Schimb magne?i cur??are cu crypthocorine sau echinodorus
Vând acvariu 35 litri Aqua leddy, 175 lei
Dat la apa de o saptamana, montat lampa (suport DIY), îl las sa se odihneasca
Vând suport metalic AI Hydra, sau schimb cu 2 lentile AI Hydra 32, pre?ul pt vânzare este 275 lei
Sp?lat
Borcan lansat la apa
Sau se vinde - 350 lei
Schimb acvariu 60x60x60, sticla ultra clara 10 mm,inclusiv suport, a?tept oferte
Pus pe pozi?ie, mai este pu?in de munca la în out
Am reusit sa îl colantez, sa mai intaresc suportul ?i sa pun pad sub sticla, mai r?mâne de sp?lat ?i u?or sa pun apa în el, cred ca în august este mutat la locul lui.
În aproximativ o luna, voi face upgrade la acvariu, ca urmare acvariul de 60x 60x60,se schimba cu diverse vietuitoare acvariu marin, cine doreste putem negocia, se da cu stand , mentionez ca va avea o gaura în lateral pt eshops owerflow sticla este de 10 mm ultraclara (se poate astupa),astept PM
Exact, pradatorul suprem care umbla intre 03.30 si 05.30 si vaneaza creveti prin sump sau amerizeaza pe plasa.Multumesc pt aprecieri ,domnul a fost adoptat ,era aruncat din casa in casa,dar merita
Plasa anti jumping - gata
Lipit acvariul, vreau sa ii fac rama de plastic, pt protec?ie suplimentara, urmeaz? colantarea pe 2 fete, apropo dac? cineva este interesat de cubul de 60, putem discuta, oricum va fi mutat totul în noul acvariu
Totusi am sa le dublez pe cele din fata, sa fie toate 90x45,multumesc pentru pareri la fiecare coleg, asa vor învata si altii din experientele noastre, va tin la curent, oricum am lipit acvariul, mai am intaritoarele longitudinale de pus în partea superioara
Picioarele de pe spate sunt 90x45,pentru siguran?a le dublez ?i pe cele de fata, deci toate patru vor fi 90x45
 
Forum Index » Profile for ccdumitrescu » Messages posted by ccdumitrescu
Go to:   
Powered by JForum 2.3.4 © 2012 JForum Team • Maintained by Andowson.com