[Logo www.acvariu.ro]

Acvariu.ro - forum - Cea dintai comunitate a acvaristilor
  [Search] Search   [Recent Topics] Recent Topics   [Hottest Topics] Hottest Topics   [Top Downloads] Top Downloads   [Members] Member Listing   [Groups] acvariu.ro 
[Register] Register / 
[Login] Login 
Messages posted by: Technics
Forum Index » Profile for Technics » Messages posted by Technics
Message
Asteptam continuarea.

Interesanta abordare, ofera mai multe detalii.
Pentru un acvariu cu asemenea dimensiuni este mai mult decat suficient un stand doar din pal.
Daca esti din Bucuresti sau alt oras in care este Hornbach, cumpara acvariul complet echipat Eheim de 54 litri, pret aprox 260-300 lei.
Craciun fericit tuturor si multa sanatate!
A picat la fix, chiar eram in cautare de ceva similar
Asteptam pozele cu mini ferma Sebastian
La o cautare rapida am gasit asta: http://www.aquariumshop.ro/article/apteronotus-albifrons-black-ghost-knifefish-7-8-cm.html
Ceva noutati in cea ce priveste service-ul incalzitorului?
bitanu wrote: frumusetea mea de incalzitor extern Hydor 300w s-a defectat. Nu mai cupleaza termostatul


Dane, m-ai facut sa mai stau pe ganduri, tocmai ce doream sa achizitionez astfel de incalzitor, mai ales ca acum este disponibil si in Hornbach.
Toreto, hai sa vedem ce fel de acvariu ti-ar placea.
Asa cum spune titlul cumpar reductor CO2 cu doua manometre doar in stare foarte buna!
Detalii PM.
gremlin27 wrote:,oricum faptu e consumat nu mai conteaza ce si cum si de ce.totu a revenit la normal si mai departe nu ma mai intereseaza sa rescolesc trecutu


Primeste comentariul meu ca pe un sfat, este bine de tinut minte, poate o sa mai conteze intr-o zi ... Spor la treaba!
Nu prea cred eu ca plantele tale au avut de suferit din cauza faptului ca nu a functionat filtrul 1 ora ... poate nu au stat in apa etc, dar in nici un caz nu are legatura cu filtrul, lipsa lumini ... Oricum data viitoare cand mai faci astfel de manevre baga furtunele filtrului intr-un bidon sau galeata si lasa-l sa functioneze acolo fara nici o astfel de problema, asta ca sa eviti o deciclare, chiar si partiala.
Pozeaza-l pe Costica in prim plan, sa-l vedem si noi mai bine.
Nu crevetii sunt cauza decesului melcilor, cauta in alta parte cauza, spune mai multe detalii despre acvariu.
Frumoasa descrierea, dar si acvariul arata bine.
Asteptam si istoricul lui.
Deci a picat descoperirea anului
Folosesc doua astfel de teste, de aproape 2 ani si ventuzele sunt la fel ca in prima zi ... si nu este varza ...
La care se adauga 1-2 litri evaporati zilnic in functie de acvariu si de perioada de functionare a coolerelor ...
 
Forum Index » Profile for Technics » Messages posted by Technics
Go to:   
Powered by JForum 2.3.4 © 2012 JForum Team • Maintained by Andowson.com