[Logo www.acvariu.ro]

Acvariu.ro - forum - Cea dintai comunitate a acvaristilor
  [Search] Search   [Recent Topics] Recent Topics   [Hottest Topics] Hottest Topics   [Top Downloads] Top Downloads   [Members] Member Listing   [Groups] acvariu.ro 
[Register] Register / 
[Login] Login 
Messages posted by: Agyu
Forum Index » Profile for Agyu » Messages posted by Agyu
Message
am video pe youtube,cauta utilizator 69agyu
Am eu 7 bucati,albino,in martie implinesc 1 an
Cumpar hrana congelata bloodworms,artemia,cyclops,malawi mix,tubi la blister de 100 g,cate 10/produs
Post sters pentru incalcarea regulamentului ariei Vanzari. Incalcarea repetata a regulamentelor conduce la sanctionarea utilizatorului.
Post sters pentru incalcarea regulamentului ariei Vanzari.
Incalcarea repetata a regulamentelor conduce la sanctionarea utilizatorului.

Administratia
Vand melci asasini 10 buc 50 ron
am gasit,se poate inchide
mersi,am gasit si eu 65 de buc la 6.50 la Mures
Multumesc.Se poate inchide
De vanzare Danio margaritatus (galaxy rasbora),10 buc 65 ron,Chela dadiburjori (pt iubitori Nano!),10 buc -45 Ron,Hyphessobrycon columbianus,10 buc-30 ron http://bubblesaquarium.com/images/Fish/Tetras/Tetra_Colombian_Redfin_Tetra.jpg si 100 buc Barbus Schuberti 3 cm-120 ron,Brachydanio albolineatus (pearl danio) mar L, 1.50 ron(min 10 buc),melci asasini 2,5 cm 6 ron,cory black 7.50 ron
Sunt Agyu din Tg-Mures,43 ani,pasionat de acvaristica din 1993,de tin mai multe acvarii,12 activi momentan intre 50 si 150 l,detin speciile emperor tetra,conchonius,schuberti,kribensis, H.bimaculatus,H.lifalili,scalari (silver,black lace,koi,panda,philippine blue...),colisa lalia,killifish,rainbowfish...Traind cativa ani in strainatate,si avand legaturi cu crescatori din NL,CZ,HU,imi achizitionez pestii (barteringchimb pesti pt pesti)mai mult de la crescatori(din cauza experientelor neplacute din achizitionarile "asiatice" prezente din ce in ce mai mult in Europa.Plan pe viitor?...-cresterea pestilor pentru iubitori Nano (raritatile nou achizitionate Chela Dadiburjori si Galaxy Rasbora)

Scuze pentru prezentarea intarziata

Sarbatori Fericite tuturor acvaristilor si ape limpezi in Anul Nou
Eu am praecox,sunt foarte frumosi,mai ales la lumina zilei isi arata culorile,prima data cand le-am luat,am comandat de la un user (cu multi pesti) de pe forum,si la mine au inceput sa moara,dupa un timp(tipic comenzilor din Asia),pana la urma am gasit la un grup de crescatori de rainbowfish/killifish din Ungaria si un prieten care are ruta saptamanal,mi le-a adus
Daca te intereseaza si inca mai vrei sa tii praecox,pot sa iau legatura cu ei,le pot depozita/hrani 1-2 zile sa nu fie transportul prea lung si sa ti le trimit
Am vre-o 10 buc netratate,diferite marimi,de la 30 cm la 80
Pomacea e cel mai bun masurator PH,daca urca sa ia aer si se arunca,inseamna ca sa modificat PH-ul in acvariu,mai ales daca se intampla zilnic mai des
se poate inchide
si eu vreau,se poate comanda pe nevertebrate.ro dar sunt foarte scumpi
8,9 si 11 vandut
Cumpar melci de substrat,melc ucigas,pomaceea blue
Se poate inchide
nu stiu ce sa intamplat,la mine apare Forum Index » Cumparari ,am sa rog un moderator sa mute anuntul la Cumparari
 
Forum Index » Profile for Agyu » Messages posted by Agyu
Go to:   
Powered by JForum 2.3.4 © 2012 JForum Team • Maintained by Andowson.com