[Logo www.acvariu.ro]

Acvariu.ro - forum - Cea dintai comunitate a acvaristilor
  [Search] Search   [Recent Topics] Recent Topics   [Hottest Topics] Hottest Topics   [Top Downloads] Top Downloads   [Members] Member Listing   [Groups] acvariu.ro 
[Register] Register / 
[Login] Login 
Messages posted by: MishuM
Forum Index » Profile for MishuM » Messages posted by MishuM
Message
Salut, ma intereseaza sa cumpar un filtru biobox, poate sa nu contina pompa sau incalzitorul

Multumesc
Cump?r câ?iva RCS (10-15), preferabil zona 13septembrie Prosper. Vreau ceva de o culoare mai intens?....grad SS parca?

Mul?umesc anticipat, a?tept pm
Eu zic sa-l mai pastrati, dunt foarte multe informatii si multi oameni pe forum care va pot ajuta si indruma
Culoare wenghe, achizitionat de 3 ani si utilizat cam 1 an, nu prezinta defecte.
Pret 150RON
Cei interesati va rog pm. Nu trimit in tara. Predare personala in zona 13 Septembrie-Sebastian
Foarte frumos acvariul.....pacat ca il desfintezi
Culoare wenghe, achizitionat de 3 ani si utilizat cam 1 an, nu prezinta defecte.
Pret 200RON
Cei interesati va rog pm. Nu trimit in tara. Predare personala in zona 13 Septembrie-Sebastian
Cam ce plante easy vrei sa pui? S-ar putea sa nu ai nevoie de substrat fertil de exemplu daca mergi pe Vallisneria/Microsorium/Moss
Asa cum spune titlul as dori sa achizitionez cca 10 bucati.
Valabil pentru Bucuresti, preferabil sectorul 5 sau 6
Multumesc
Gata am rezolvat....am cumparat un capac sh eheim

Multumesc inca o data de ajutor,

Numai bine tuturor
Multumesc colegului Stefan (liniste22) pentru seriozitate si amabilitate! Am achizitionat de la el un capac acvariu Eheim. Multumesc
Multumesc mult de sfat.....o sa caut un electrician atunci ca eu personal m-am nascut cu doua maini stangi la asa ceva
Vand stand acvariu Eheim 100X40 culoare wenghe, fara zgarieturi.

Pretul este negociabil

Detalii pe pm

Multumesc
Salut
Am si eu un acvariu Diversa de cca 60 litri si nu se mai aprinde neonul. Exista cumva un service pentru asa ceva? Sau cineva de pe forum ma poate ajuta?
Multumesc frumos pentru orice sfat!
Cumpar acvariu dimensiuni 100X30x35. Astept pm
Multumesc
Cumpar acvariu dimensiuni L100Xl30Xh maxim35.

Rugamintea este sa fie decent estetic, daca este si colantat nu ma supar

Astept oferte pe pm.

Multumesc
Folosit cca 4 luni, prezinta urme de silicon pe geamul din fundal (a fost lipit un filtru Biobox2). Contine toate accesoriile.

Pret 130RON, pot sigura transport in weekend in Pitesti sau Rm Valcea

Detalii pe pm
Cumpar acest tip de acvariu preferabil cu toate accesoriile (filtru, incalzitor). Astept oferte pe pm doar pt Bucuresti

Multumesc anticipat
Multumesc inca o data, o sa ma apuc de treaba si vedem ce iese.

Cu bine, Mihai
Dimensiuni  producator W 40.3 cm x H 46 cm x 44,5 cm D. Cred ca si acest lucru intra in discutie....am vazut ca de obicei se prefera un astfel de setup la acvarii mai mari.

Cu lumina pe care o am m-as descurca?

Multumesc Stefan pentru ajutor
Buna ziua tuturor,
As dori sa schimb un pic setupul la un acvariu Sera biotop de 60 litri. M-am oprit la speciile din titlu si as dori de la Dvs cateva sugestii in legatura cu substratul (vreau ceva decent...nimic ultraperformant - JBL Aquabasis ma gandeam in prima instanta). Cam cati litri sa cumpar?

Cat priveste iluminarea mentionez ca am 18w (stiu ca in principiu ar trebui poate mai mult....a incercat cineva in varianta asta? Nu prea ma pricep la bricolat...).

Si in legatura cu CO2 e suficienta o bomba? Sau nu este un must have suplimentarea....

Multumesc anticipat pentru sfaturi/sugestii
 
Forum Index » Profile for MishuM » Messages posted by MishuM
Go to:   
Powered by JForum 2.3.4 © 2012 JForum Team • Maintained by Andowson.com