[Logo www.acvariu.ro]

Acvariu.ro - forum - Cea dintai comunitate a acvaristilor
  [Search] Search   [Recent Topics] Recent Topics   [Hottest Topics] Hottest Topics   [Top Downloads] Top Downloads   [Members] Member Listing   [Groups] acvariu.ro 
[Register] Register / 
[Login] Login 
Messages posted by: DanielTr
Forum Index » Profile for DanielTr » Messages posted by DanielTr
Message
Se vinde lampa nano Dennerle 9w, bec Amazon Day 6000K.
Lampa a fost folosita forte putin, are cutia cu care a venit, manuale, etc., se afla intr-o stare impecabila, fara defecte ascunse, calitate "Made in Germany"!
Pret 75 lei.

http://dennerle.com/en/products/nano-aquaristic/nano-light/nano-light-9-w
http://www.nevertebrate.ro/Lampa-Dennerle-Nano-Light-11W
Vand sticla pentru 2 acvarii cu dimensiunile de 120 lungime/ 45 inaltime/ 50 cm latime.

a. 4 bucati 120/45 cm - laterale mari ( 2 gauri, una de 35 mm data intr-unul din colturi, aproape de margine iar cealalta de 25 mm pe latura opusa, la mijlocul ei langa margine, pentru tur si retur, cu fitingurile aferente)

b. 2 bucati 117,5/48 cm - funduri

c. 4 bucati 48/45 cm - laterale mici

FOI DE GEAM taiate si slefuite, geam de 10 mm grosime ( trebuiesc doar lipite cu silicon )

Rog seriozitate!
Nu sunt interesat de schimburi.
Inainte de a incerca diverse negocieri va rog sa va edificati cam cat costa geamul de 10 mm si cat costa cantuirea unui metru liniar.

Pret: 200 lei bucata
Tel: 0765469303
Vand familie Cyphotilapia frontosa - 8 exemplare : 2 masculi 18 cm si 22 - 23 cm si 6 femele depunatoare 12 - 16 cm.
Pestii sunt perfect sanatosi, mancaciosi, fara boli, cateva dintre femele avand depuneri la activ.
Pentru mai multe detalii va stau la dispozitie.
Pret: 1200 lei negociabil.
Rog seriozitate.

Salut,
sunt in cautare de niste severum (red, gold, red shoulder) juvenili (5 -7 cm).
Are cineva asa ceva?
Cu multumiri anticipate!
http://www.acvariu.ro/forum/posts/list/30117.page ... am cumparat acvariul in cauza de la user=ul respectiv! In prealabil am discutat la telefon si m-a asigurat ca acvariul este impecabil, "ca scos din cutie"! Dupa ce am batut 250 km ca sa-l ridic am constatat ca e departe de descrierea lui! Jegul din si de pe acvariu avea 2 degete, capacul taiat, spart, zgariat, masa nu cred ca poate fi folosita, si lista poate continua ...
Cand l-am intrebat despre "ca scos din cutie" mi-a spus ca el nu mi-a spus asa ceva ... mi-a spus ca "e cel din poze", de parca eu l-as fi intrebat daca il vinde pe al lui sau pe al vecinului de la 4.
Concluzia ... "user de 2 (doi) lei!
Asa dupa cum spune si titlul, cumpar acvariu Juwel RIO 240 - 300 l, max Rio 400, in stare buna, nezgariat, neciobit, nelovit, in perfecta stare de functionare, filtrul intern poate sa lipseasca, cu sau fara masa, la un pret ok.
Multumesc anticipat!
Daca nu se concretizeaza cu filtrele ... ma inscriu eu pe lista!
Merci!
 
Forum Index » Profile for DanielTr » Messages posted by DanielTr
Go to:   
Powered by JForum 2.3.4 © 2012 JForum Team • Maintained by Andowson.com