[Logo www.acvariu.ro]

Acvariu.ro - forum - Cea dintai comunitate a acvaristilor
  [Search] Search   [Recent Topics] Recent Topics   [Hottest Topics] Hottest Topics   [Top Downloads] Top Downloads   [Members] Member Listing   [Groups] acvariu.ro 
[Register] Register / 
[Login] Login 
Messages posted by: ALT_valy
Forum Index » Profile for ALT_valy » Messages posted by ALT_valy
Message
melcii s-au dat,se poate inchide multumesc
sfat,ridica filtrul mai sus (cam la doua degete de suprafata apei)
imbraca si celalalte buturugi in moss
super oferta
pretul scade la 40 ron
speram sa gasesc ceva mai ieftin,la pretul asta am gasit si aici
http://crystalred.xc.ro/en/magazin.html
multumesc oricum
magazinil unde este?
vand penseta pentru aquascaping
http://www.reef.ro/web/reef/detalii_produs/_pd_/produse_echipamente_acvaristica/accesorii_intretinere/Hobby_Tweezers_30_cm
45 ron
astept oferte aici sau pe PM
multumesc tuturor pentru raspunsuri
ps mai bine o bomba de firma si riscuri mai mici decat o bomba home made si riscuri mari
stoc epuizat,se poate inchide multumesc
salut,cumpar 4 creveti crystal red
astept oferte aici sau pe PM
dana_232 wrote:buna as dori si eu pentru acvariu meu care are 50 litri....multumesc

daca vrei melci fa ceva
de exmplu suna-ma

zyku83 wrote:Salutare, daca trimiti si in provincie ma intereseaza si pe mine cativa.
Multumesc!

imi pare rau dar nu pot trimite in tara.
scuze
stoc epuizat,se poate inchide .multumesc
imi pare rau dar nu am gasit,cred ca nu au ce caut eu
salut ,vand creveti red chery
crevetii au intre 1-2cmsi sunt la 2ron
0722641258
salut,donez melci de substrat

0722641258
salut,schimb sau vand creveti red chery
crevetii sunt intre 1-2cm pretul este de 2ron pe bucata
astept oferte aici sau pe PM
prospect nu am de unde sa fac rost ,nu mai aveau kit asa ca am cumparat separat (sticla+plic cu microorganisme)
salut,de curand am fost in horbach si am vazut la raionul pentru pesti un fel de bomba de firma bioco2 de la jbl ,ma puteti ajuta cu niste sfaturi va rog
pentru cati litri este buna ?
este folositoare plantelor?
modul de utilizare . multumesc anticipat
multumesc alber asa o sa fac BAFTA MULTA
mltumesc alber pentru promtitudine si exactitate in raspunsdar as mai vrea sa-mi spui daca poti,jbl este un fertilizant bun daca nu ca-mi poti recomanda,mai pot schimba ceva in situatia in care sunt PS CO2am folosit de la tetra plant-optimal dar dupa ce m-au invadat algele nu am mai folosit
algele filamentoase mi-au invadat acvariul cel NOU (2 LUNI),lumina functioneaza in doua reprize (7-11),(13-20),fertilizant lichid folosesc de la SERA iar substrat de la JBL.ROG pe cei cunoscatori sa-mi dea un sfat pentru eliminarea lor MULTUMESC ANTICIPAT
VALY ma numesv si sunt din bucurestisi am acvariu de 3 ani,de curand am achizitionat un acvariu de 80-35-40 echipat cu incalzitor resum 75w filtru interior fan1 lumina 1 neon sun-glo,1 neon aqua-glo PESTI:16neoni;4ramirezi;3otocinclus;3kuhli si un ancistrus PLANTE:christmas moss; blaxy japonica; anubias nana; vallisneria spiralis; micranthemum micranthemoides si alte cateva plante la care nu le stiu numele Cam atat am avut sa spun despre acvariul meuimage
 
Forum Index » Profile for ALT_valy » Messages posted by ALT_valy
Go to:   
Powered by JForum 2.3.4 © 2012 JForum Team • Maintained by Andowson.com