[Logo www.acvariu.ro]

Acvariu.ro - forum - Cea dintai comunitate a acvaristilor
  [Search] Search   [Recent Topics] Recent Topics   [Hottest Topics] Hottest Topics   [Top Downloads] Top Downloads   [Members] Member Listing   [Groups] acvariu.ro 
[Register] Register / 
[Login] Login 
Messages posted by: onur99
Forum Index » Profile for onur99 » Messages posted by onur99
Message
Cumpar 4-6buc Red spoted severum.
Da Gabi te astept si eu sa vezi noul acvariu de 500l facut tot de maestrul Mihai si frumosi mei discusi.
Gabi iti urmaresc cu interes proiectul, ma bate gandul si pe mine la o saramura, succes mai departe.
Superb Narcis.
Foarte frumos Narcis arata superb.
Set-ul este foarte frumos. Ar merge foarte bine 8-10 discusi maturi care dau foarte bine cu decorul.
Dan Petre.
Frumos ca de obicei Narcis.
Tot un Eheim 2080 am si eu la un acvariu de 430lcu 12 discusi. Sint foarte multumit de el apa este cristal. Am comandat si mediile de filtrare setul complet dar nu am folosit decit buretele si pisla iar la filtrarea biologica l-am umplut cu siporax. Foarte silentios debitul constant executat din plastic de calitate este OK. Cum a spus ender 67 un minus la pret.
Bravo Narcis felicitari.
Frumos Dragos dar pacat ca nu poti monta acvariul ala mare pe pozitie, poate gasesti tu o posibilitate. Succes mai departe.
Frumoase pozele Narcis.
Frumos Narcis, dar cred ca sti ce mai lipseste din decor?
Foarte frumoase pozele Tina, ai vazut ca se poate, felicitari.
Bravo Marinica ai vazut ca ai depasit deja Coltul incepatorului? Succes mai departe si meritul este si a Tinei care o felicit si pe ea.
Este un filtru de substrat.
Bravo Dragos ai reusit pina la urma.
Inreadevar acvariul este o frumusete eu l-am vazut si arata foarte bine.
Marinic, descarca poza cu tot acvariul in intregime, succes hai ca ai sa reusesti.
 
Forum Index » Profile for onur99 » Messages posted by onur99
Go to:   
Powered by JForum 2.3.4 © 2012 JForum Team • Maintained by Andowson.com